Silesion.PL

serwis informacyjny

Niebieski Adler z Ruchu Chorzów postawił na Superbet

Superbet outro spotu

Superbet outro spotu

Adler tyż stawio na Superbet

Typy Niebieskiego Adlera możecie śledzić w aplikacji SuperBet. W aplikacji bukmachera możesz przeglądać pełne statystyki, oglądać transmisje live, otrzymywać powiadomienia o swoich zakładach, rozmawiać i dzielić się kuponami ze znajomymi tak jak chorzowski Niebieski Adler. To i wiele więcej czeka na Ciebie w Superbet!

Adler lub Adlerek, to oficjalna maskotka Ruchu Chorzów w postaci muskularnego, górnośląskiego orła w niebieskiej koszulce z herbem Ruchu. Maskotkę wyłoniono w 2008 roku w konkursie, gdzie z przesłanych prac zwyciężył projekt stylizowanego orła z godła górnośląskiego. Maskotka początkowo nazywana była zdrobniale „Adlerkiem”, lecz od 2016 roku przyjęła pełne imię „Adler”, co w przełożeniu na język polski oznacza „orzeł”.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Obstawianie w SuperBet właśnie stało się społecznościowe
Udostępniaj i komentuj kupony, świętuj wygrane z innymi i czerp więcej radości z obstawiania przeżywając emocje wspólnie ze znajomymi!

Zakłady na żywo w SuperBet
Obstawiaj na żywo ponad 250.000 wydarzeń rocznie!

Znaczące informacje
Zwiększ swoje zyski, analizując zróżnicowane statystyki zintegrowane z ofertą zakładów. H2H, tabele, składy i wiele innych w Twojej kieszeni.

Otrzymuj powiadomienia, bądź na bieżąco!
Kontroluj przebieg gry dzięki natychmiastowym powiadomieniom o zmianach wyników, kartkach, karach i wielu innych.

20 października 2020 roku legalnie działający w Polsce bukmacher Superbet został Oficjalnym Bukmacherem Ruchu Chorzów. Umowa sponsorska będzie obowiązywała do końca bieżącego sezonu.

– Cieszymy się, że mogliśmy nawiązać współpracę z takim historycznym klubem, jakim jest Ruch Chorzów. Mamy nadzieję, że przyczynimy się do odbudowy tej piłkarskiej legendy, dla której jedynym właściwym miejscem jest Ekstraklasa – mówi Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet.

Superbet to globalny bukmacher, wywodzący się z Rumunii, gdzie jest liderem rynku. Działalność w Polsce rozpoczął od końca 2017 roku od budowy sieci punktów naziemnych. Pod koniec 2019 r. uzyskał licencję na organizowanie zakładów online, a na początku 2020 r. udostępnił klientom platformę Superbet.pl oraz nowoczesną aplikację mobilną, wyróżniającą się na rynku wbudowaną społecznością typerską SuperSocial.

– Superbet to przede wszystkim rozwój innowacyjnych technologicznie rozwiązań w branży i inwestycje we własną aplikację mobilną oraz platformę. W Superbet koncentrujemy się na dostarczeniu klientom unikalnych funkcjonalności, odróżniających znacznie firmę od innych, które są dzisiaj na rynku polskim i europejskim. Jednocześnie jesteśmy aktywni w lokalnych społecznościach, które jak nikt inny potrafią wspierać swoim zaangażowaniem kluby nawet w najtrudniejszych czasach. Takie działania bardzo cenimy, dlatego sponsorowanie Ruchu Chorzów idealnie wpisuje się w naszą strategię – dodaje Lamentowicz.

Współpraca między Superbet a Ruchem potrwa przynajmniej do końca bieżącego sezonu. Logotyp bukmachera pojawi się przede wszystkim na materiałach w mediach klubowych i profilach społecznościowych Ruchu Chorzów. Współpraca zakłada także wspólne akcje promocyjne dla kibiców „Niebieskich”.

– Rzadko się zdarza, by firmy bukmacherskie wspierały kluby trzecioligowe, dlatego bardzo się cieszę z rozpoczęcia współpracy z Superbet, która pomoże nam w odbudowie Klubu. Ruch zawsze był wielką marką, budzącą olbrzymie zainteresowanie kibiców. Teraz jest także solidnym i wiarygodnym partnerem, budzącym zaufanie. Jestem przekonany, że nasze wspólne działania przyniosą wymierne korzyści zarówno Ruchowi, jak i firmie Superbet. Mam nadzieję, że to początek długiej i owocnej współpracy – mówi Prezes „Niebieskich” Seweryn Siemianowski.

Dostęp tylko dla osób pełnoletnich.

Strona zawiera treści związane z grami hazardowymi i wstęp na nią jest dozwolony jedynie dla osób pełnoletnich. Hazard związany jest z ryzykiem.

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Czy jest specjalna promocja dla kibiców Ruchu Chorzów?

Współpraca bukmachera Superbet z Ruchem Chorzów zakłada także wspólne akcje promocyjne dla kibiców „Niebieskich”. Szczegóły takiej oferty zostaną zaprezentowane już wktórce.

Do kiedy została podpisana umowa z Ruchu Chorzów z Superbet?

Współpraca między Superbet a Ruchem potrwa przynajmniej do końca bieżącego sezonu. Logotyp bukmachera pojawi się przede wszystkim na materiałach w mediach klubowych i profilach społecznościowych Ruchu Chorzów.

Czy firma bukmacherska Superbet jest wiarygodna?

Tak. Superbet to globalny bukmacher, wywodzący się z Rumunii, gdzie jest liderem rynku. Działalność w Polsce rozpoczął od końca 2017 roku od budowy sieci punktów naziemnych. Pod koniec 2019 r. uzyskał licencję na organizowanie zakładów online, a na początku 2020 r. udostępnił klientom platformę Superbet.pl oraz nowoczesną aplikację mobilną, wyróżniającą się na rynku wbudowaną społecznością typerską SuperSocial.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024