Silesion.PL

serwis informacyjny

Trening strzelecki z Marcinem Możdżonkiem i policyjnym akcentem na Siemianowickiej Strzelnicy

Trening strzelecki z Marcinem Możdżonkiem i policyjnym akcentem na Siemianowickiej Strzelnicy fot Śląska Policja

fot Śląska Policja

Na siemianowickiej strzelnicy Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Katowicach zorganizował niezwykłe wydarzenie, które skupiło się na promocji strzelectwa jako sportu wśród dzieci i młodzieży. W ramach tego wyjątkowego dnia, uczestnicy mieli okazję uczestniczyć w treningu strzeleckim z udziałem Marcina Możdżonka oraz cieszyć się policyjnym akcentem dzięki obecności śląskich policjantów. Wydarzenie miało miejsce w upalny, wakacyjny poniedziałek i przyniosło mnóstwo emocji oraz atrakcji dla najmłodszych.

Promowanie Strzelectwa jako Sportu

Głównym celem tego wyjątkowego wydarzenia było propagowanie strzelectwa jako ciekawej i rozwijającej dyscypliny sportowej wśród dzieci i młodzieży. Trening strzelecki poprowadzony przez doświadczonego zawodnika, Marcin Możdżonka, miał na celu wprowadzenie uczestników w tajniki tej dziedziny oraz zachęcenie ich do aktywności fizycznej i sportowego rywalizowania.

Wizyta Policjantów – Policyjny Akcent Dnia

Nie tylko strzelectwo było głównym punktem programu tego wydarzenia. Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz Komendy Miejskiej Policji w Siemianowicach Śląskich również przyłączyli się do akcji. Na specjalnych stanowiskach przygotowanych przez funkcjonariuszy, uczestnicy mieli okazję zapoznać się z atrakcjami policyjnymi oraz zdobyć informacje na temat naboru do Policji.

Wakacyjne Rozrywki dla Najmłodszych

Dla najmłodszych uczestników tego wyjątkowego dnia przygotowano wiele ciekawych atrakcji. Między innymi, mogli oni podziwiać policyjną motorówkę oraz miotacz wody “Tajfun”, które zaprezentowali policjanci z oddziału prewencji w Katowicach. Na dodatek, na miejscu pojawił się policyjny motocykl oraz radiowóz, które dzieci mogły dokładnie obejrzeć i nawet usiąść wewnątrz, dzięki czemu mogły poczuć się jak prawdziwi stróże prawa.

Miłe Niespodzianki od Emerytowanych Policjantów

Członkowie Koła nr 31 SERiP z Siemianowic Śląskich, będący emerytowanymi policjantami, postanowili uatrakcyjnić ten dzień dla uczestników. Dla najmłodszych przygotowali balony oraz słodkości, dzięki czemu każdy mógł wyjść z tego wydarzenia z uśmiechem na twarzy.

Trening strzelecki z Marcinem Możdżonkiem i policyjny akcent na siemianowickiej strzelnicy był nie tylko okazją do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, ale również sposobem na promocję zdrowego stylu życia oraz sportu wśród dzieci i młodzieży. Obecność doświadczonych zawodników i funkcjonariuszy policji z pewnością wpłynęła na rozwój pasji i zainteresowań uczestników, pozostawiając im pozytywne wspomnienia z tego wyjątkowego dnia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze