Silesion.PL

serwis informacyjny

Trener Andriej Sidorenko przedłużył kontrakt z GKS Tychy do 30 kwietnia 2025 r.

Trener Andriej Sidorenko przedluzyl kontrakt z GKS Tychy do 30 kwietnia 2025 r

Trener Andriej Sidorenko przedluzyl kontrakt z GKS Tychy do 30 kwietnia 2025 r

Miał ważny kontrakt na najbliższy sezon, ale GKS Tychy zdecydował się go przedłużyć do 30 kwietnia 2025 roku. Dziś oficjalnie doszło do parafowania nowej umowy. Andriej Sidorenko zostaje na dłużej w Tychach.

– To była wspólna decyzja. Klub złożył mi propozycję przedłużenia kontraktu i długo się nad tym nie zastanawiałem. Bardzo dobrze czuje się w Tychach i jestem bardzo zadowolony, że nadal będę tutaj pracował. Dziękuję za wsparcie wszystkim kibicom i zrobię wszystko, żeby nasz klub był jak najlepszy. Przed nami dużo pracy i nie pozostaje nam nic innego jak przygotować zespół na kolejny sezon – mówi Andriej Sidorenko, trener GKS-u Tychy.

– W Polsce bardzo często wymieniamy trenerów i zmieniamy filozofię funkcjonowania zespołu. Dla nas priorytetem jest stabilność i przedłużenie kontraktu, jest jasnym sygnałem, że inwestujemy w przyszłość i gwarantujemy duży kredyt zaufania. Jesteśmy zadowoleni z pracy wykonanej przez trenera i nadal wspólnie będziemy dążyli do budowania silnej marki klubu. Ostatni sezon był dobry w naszym wykonaniu, ale na pewno nasze ambicje są jeszcze większe. Puchar Polski i wicemistrzostwo Polski są dla nas przede wszystkim motywacją, żeby w kolejnym sezonie wywalczyć złoto – podkreśla Krzysztof Woźniak, prezes Tyski Sport S.A.

Andriej Sidorenko trenerem GKS-u Tychy jest od grudnia 2021 roku. Szkoleniowiec w trakcie swojej przygody z klubem zdobył Puchar Polski i wywalczył wicemistrzostwo kraju.

– Jestem ambitnym człowiekiem i zawsze gram o najwyższe cele. Cały sezon był dobry w naszym wykonaniu, ale na pewno liczyliśmy na jeszcze więcej. Trzeba teraz wyciągnąć wnioski i poprawić wynik z ubiegłego sezonu – zaznacza trener GKS-u Tychy.

Obecnie zawodnicy mają wolne, a reprezentanci Polski przygotowują się do Mistrzostw Świata dywizji IA. Władze klubu prowadzą z kolei rozmowy z potencjalnymi nowymi zawodnikami oraz hokeistami, których kontrakty dobiegają końca.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024