Silesion.PL

serwis informacyjny

Tragedia w Radzionkowie: zatrzymano mężczyznę w związku ze śmiercią młodej kobiety

Tragedia w Radzionkowie zatrzymano mężczyznę w związku ze śmiercią młodej kobiety fot Śląska Policja

fot Śląska Policja

Sobotnie popołudnie w Radzionkowie stało się areną zdarzenia, które wstrząsnęło społecznością. Policjanci natrafili na tragiczny obrazek w jednym z mieszkań – zwłoki 18-letniej mieszkanki Bytomia. Cały obszar zajęli funkcjonariusze z Tarnowskich Gór, Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz Komendy Głównej Policji, którzy rozpoczęli skomplikowane dochodzenie pod nadzorem prokuratora.

Informacje o możliwym zdarzeniu, które miało miejsce przy ulicy Kużaja w Radzionkowie, napłynęły po godzinie 16.00 od osoby trzeciej. Po przeprowadzeniu precyzyjnych czynności pod nadzorem prokuratora, stwierdzono tragiczną rzeczywistość – zmarła młoda kobieta w wieku 18 lat, mieszkanka Bytomia. Obszar miejsca zdarzenia był świadkiem intensywnych prac policyjnych oraz technika kryminalistyki, którzy przeprowadzili dogłębne oględziny w celu zebrania wszelkich niezbędnych dowodów.

Niedzielny ranek przyniósł kolejne doniesienia w tej sprawie. Około godziny 8.00 w powiecie tarnogórskim zatrzymano 19-letniego mężczyznę, który jest mieszkańcem Radzionkowa. Dziś, w obecności prokuratora, mężczyzna usłyszał bardzo poważne zarzuty. Przedstawiono mu prokuratorski zarzut zabójstwa w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie, zgodnie z przepisami art. 148 § 2 Kodeksu Karnego. Wciąż trwają postępowania w tej sprawie, a podejrzanemu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Prokuratura podjęła również kroki w kierunku tymczasowego aresztowania podejrzanego. Proces ten rozpoczął się o godzinie 13, a jego rezultat będzie miał decydujące znaczenie dla dalszych losów zatrzymanego mężczyzny.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *