Silesion.PL

serwis informacyjny

TOTALbet z najwyższym bonusem powitalnym – 5000 zł

Legalny bukmacher TOTALbet przygotował nową ofertę powitalną. Klienci, którzy dokonają pierwszego depozytu, mogą otrzymać jego równowartość aż do 5000 zł! To najwyższy bonus powitalny na polskim rynku, na dodatek wypłacany w formie gotówki!

TOTALbet zastosował nowatorskie podejście do bonusu powitalnego, odchodząc od doładowania salda bonusowego, oraz skomplikowanych mnożników, co czyni go najprostszym bonusem na rynku!

Jak to działa? Każdy obrót 100% wartości depozytu uwalnia transzę bonusu, która natychmiast zasila saldo główne, z możliwością dalszej gry lub wypłaty. Czterokrotny obrót pierwszym depozytem może uwolnić całą kwotę 5000 zł!

Klienci mają wybór, czy wolą czterokrotny obrót depozytem na kuponach z minimum czterema zdarzeniami, czy pięciokrotny obrót na kuponach z minimum trzema zdarzeniami. Oba warianty prowadzą do tego samego, czyli otrzymania 100% wartości pierwszego depozytu, ale wypłacanego w czterech (4×4) lub pięciu (5×3) transzach.

Przykład: Gracz dokonuje pierwszego depozytu w wysokości 5000 zł i aktywuje bonus w wersji 4×4. Po obróceniu kwotą 5000 zł na saldo główne trafia dodatkowe 1250 zł. Po drugim obrocie 5000 zł na saldo główne trafia druga transza 1250 zł. I tak cztery razy aż do podwojenia pierwszego depozytu.

Kolejną nowatorską i atrakcyjną cechą jest to, że Gracz może kontynuować obrót przy użyciu kolejnych depozytów. To znaczy, że jeśli uwolni tylko jedną transzę, a następnie wyzeruje konto, może wpłacić środki, by kontynuować obrót i uzyskać całą kwotę 5000 zł! Dodajmy, że minimalna kwota objęta promocją powitalną to 10 zł.

Z bonusu powitalnego 5000 zł można skorzystać od 7 listopada 2019 roku do odwołania na stronie TOTALbet

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024