Silesion.PL

serwis informacyjny

TOTALbet- legalne zakłady bukmacherskie w Polsce!

Na rynek legalnych bukmacherów w Polsce wkroczył w 2018 roku TOTALbet założony przez polskiego multimilionera Zbigniewa Benbenka. Po około roku starań firma uzyskała licencję wydawaną przez Ministra Finansów, dzięki czemu może zaoferować graczom legalne rozgrywki nie tylko stacjonarnie, ale również online. Co warto wiedzieć o TOTALbet? Co wyróżnia tego bukmachera?

TOTALbet – Podstawowe informacje

TOTALbet w 2018 roku uzyskał licencję Ministra Finansów, która sprawia, że obstawianie online na stronie TOTALbet jest w pełni legalne i nie jest związane z żadnymi sankcjami prawnymi. Licencja uzyskana została po około roku starań. Legalni bukmacherzy wpisywani są na listę umieszczoną na stronie Ministerstwa Finansów.  TOTALbet wyróżnia się od konkurencji w sposób znaczący już samą szatą graficzną strony, która jest przejrzysta, a korzystanie z niej staje się przyjemne i proste. Niektórzy gracze mogą wręcz odnosić wrażenie, że strona prezentuje się podobnie do zagranicznych stron zakładów bukmacherskich. To bardzo ciekawe i nowatorskie posunięcie ze strony grafików.

Oprócz ciekawego landing page, zauważyć można również ciekawe i co najważniejsze, świeże informacje ze świata sportu. Nowe zakłady biorą również udział na portalach społecznościowych, takich jak Twitter, Facebook, czy Instagram. Biorąc pod uwagę kwestię wpłat, TOTALbet nie różni się niczym od konkurencji. Do dyspozycji mamy tutaj szybkie przelewy PayU, Dotpay i wiele innych. Istnieje również możliwość płacenia bikiem oraz kartą PaySafeCard. Co ważne, wszystkie wpłaty pozbawione są dodatkowych kosztów. Bardzo podobnie przedstawia się kwestia wypłat środków. Przelewane są one na konto gracza codziennie po 12. Dzięki temu gotówka będzie mogła szybko pojawić się na koncie danego gracza.

Mobilność i wygoda obstawiania w Totalbet

Tak naprawdę z perspektywy gracza najważniejsza jest oferta, na którą składają się spotkania na żywo, kursy, czy dostępność zdarzeń. Trzeba przyznać, że typy pod względem kursów przedstawiają się obiecująco. Często wygląda to dużo lepiej niż u konkurencji. Niestety nadal raczkuje rynek zakładów na żywo, jednak w niedalekiej przyszłości wszystko ma się zmienić na lepsze. Jak dotąd niektóre zdarzenia w ogóle nie są dostępne, natomiast niektóre są blokowane. To ważna informacja na tę chwilę dla osób zainteresowanych zakładami tego typu. Nie ma jednak co narzekać co do kwestii samego dostępu do sportów.

O ile oczywiście nie typujemy nieco abstrakcyjnych lig, które znane są tylko niektórym osobom. Aplikacje mobilne sprawiły, że zakłady bukmacherskie stosujące takie udogodnienia zyskały sympatię graczy. Dzięki aplikacji mobilnej TOTALbet gracze mogą obserwować spotkania na żywo, zawierać zakłady oraz obserwować ofertę na bieżąco. Aplikacja ta działa płynnie, a zespół techników stale dba o to, aby gracze czerpali jak największą satysfakcję z korzystania z niej. Gracze mogą korzystać z aplikacji zawsze i wszędzie.

Atrakcyjne promocje i bonusy w Totalbet

TOTALbet dba o nowych graczy. To dla nich najważniejsza jest kwestia promocji i bonusów. Początkowo promocje przewidziane były dla stałych graczy, jednak władze TOTALbet postanowiły wyjść również naprzeciw oczekiwaniom nowych klientów rozpoczynających współpracę z TOTALbet. Trzeba przyznać, że oferta TOTALbet prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. Tutaj nie trzeba tak naprawdę wpłacać żadnych pieniędzy, aby zapoznać się z rynkiem bukmacherskim. Ciekawy jest darmowy zakład. TOTALbet oferuje 25 zł, które podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie 2.0. W przypadku, kiedy wygramy, możemy wypłacić pieniądze i cieszyć się z wygranej bez dodatkowych warunków! Dodatkową atrakcją jest 100% bonus od danego depozytu oraz bezpieczeństwo zakładów. Pierwsza z opcji spodoba się z pewnością nowym graczom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z obstawianiem. Ostatnia z ofert prezentowanych przez TOTALbet podnosi kurs końcowy o 30%. Zostaje ona przyznawana w sposób automatyczny i oferowana jest wszystkim uczestnikom rozgrywek , którzy na swoim kuponie mają więcej, niż 5 zdarzeń. Miłośników tasiemek czeka specjalny bonus. Trzeba jednak złożyć minimum 10 zdarzeń.

TOTALbet – podsumowanie

TOTALbet to bukmacher, który bez wątpienia wpłynął na szerokie wody. W 2018 roku uzyskał legalną licencję Ministra Finansów na prowadzenie swojej internetowej działalności. Dzięki temu korzystanie z usług tego bukmachera jest w pełni bezpieczne i legalne. TOTALbet wyróżnia przede wszystkim szeroka oferta, wygodna aplikacja mobilna i ciekawe bonusy przewidziane zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. TOTALbet stale poszerza zakres swoich usług i podchodzi do nowych użytkowników z ogromnym szacunkiem i sympatią. Oferta TOTALbet tak naprawdę w żaden sposób nie odstaje od konkurencji, a wręcz często przebija oferty innych bukmacherów. Pieniądze pojawiają się wręcz błyskawicznie na kontach graczy, gdyż wypłaty dokonywane są codziennie, bez żadnych opóźnień. Na szczególną uwagę zasługuje również ciekawy wygląd strony internetowe, która wygląda światowo i nowocześnie. Przyszłość TOTALbet zapowiada się obiecująco. TOTALbet to oczywiście legalny bukmacher!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author