Silesion.PL

serwis informacyjny

Tor Służewiec najlepszym miejscem eventowym w Polsce.

Tor Sluzewiec Sezon wyscigowy w Polsce rozpocznie sie 22 kwietnia 2023 r

Tor Sluzewiec Sezon wyscigowy w Polsce rozpocznie sie 22 kwietnia 2023 r

27 kwietnia w Warszawie odbyła się finałowa gala MP Power Night, na której wręczono nagrody w Meeting Planner Power Awards®, najważniejszym konkursie w Polsce poświęconym branży eventowej. Tor Wyścigów Konnych Służewiec został uznany za najlepsze miejsce eventowe w Polsce i otrzymał nagrodę w kategorii MP Power Venue.

Meeting Planner Power Awards® to pierwszy i najważniejszy w Polsce konkurs poświęcony branży eventowej. Jego celem jest wyróżnienie najlepszych wydarzeń i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz uhonorowanie osobistości i ekspertów branży. Konkurs odbywa się nieprzerwanie od 2012 roku, a jego organizatorem jest serwis Meeting Planner.pl.

Tor Wyścigów Konnych Służewiec został uznany za najlepsze miejsce eventowe w Polsce w kategorii MP Power Venue. W tej kategorii jury konkursu, złożone z ponad 50 autorytetów i ekspertów branży eventowej, poszukiwało miejsc z największym potencjałem do organizacji różnego rodzaju eventów oraz takich, które prezentują wysokie standardy współpracy z organizatorami wydarzeń.

Warto dodać, że Tor Wyścigów Konnych Służewiec był gospodarzem ponad 200 wydarzeń komercyjnych w 2022 roku, w tym festiwali muzycznych, uroczystych gal, pokazów mody i sesji zdjęciowych.

Podczas finałowej gali MP Power Night uhonorowano również organizatorów eventów na Torze Służewiec. W kategorii MP Power Projekt (Event celebracja) nagrodzone zostało Panattoni Gala & Party, a w kategorii MP Power Projekt (Event edukacja) uhonorowano Wielki Finał Olimpiady Zwolnieniu z Teorii 2022. Ponadto Dominik Nowacki, dyrektor Toru Wyścigów Konnych Służewiec, znalazł się w finałowej “złotej trójce” w kategorii MP Power 12 (Dostawca Venue).

Tor Wyścigów Konnych Służewiec to nie tylko miejsce sportowych emocji związanych z wyścigami konnymi, ale również wyjątkowa lokalizacja na eventowej mapie Warszawy. Uniwersalna przestrzeń Toru Służewiec pozwala organizatorom wydarzeń na realizację nawet najbardziej nietypowych pomysłów i aranżacji. Na potrzeby eventów udostępnia się także parking na ponad dwa tysiące miejsc postojowych. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń plenerowych oddaje się także piękne i przestronne tereny zielone.

W Torze Służewiec wykorzystuje się m.in. efektowne budynki trybun, takie jak Trybuna II i Trybuna Honorowa. Trybuna Honorowa, dzięki swojej niepowtarzalnej architekturze, stanowi doskonałe miejsce na organizację kameralnych spotkań, konferencji, szkoleń i wydarzeń firmowych. Na pięciu poziomach budynku znajdują się sale konferencyjne, restauracje oraz bary, które idealnie nadają się na organizację nieformalnych spotkań. W czasie eventów, goście mogą także korzystać z przestronnego tarasu widokowego, skąd roztacza się piękny widok na tor i okolicę.

W sumie, Tor Wyścigów Konnych Służewiec to miejsce o ogromnym potencjale eventowym, które z roku na rok przyciąga coraz więcej organizatorów wydarzeń oraz gości. Wyróżnienie w prestiżowym konkursie Meeting Planner Power Awards® potwierdza wysoki poziom usług i standardów, jakie oferuje Tor Służewiec.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024