Silesion.PL

serwis informacyjny

Topper jednorożec – poznaj prosty sposób na tort dziecięcych marzeń!

Topper jednorożec – poznaj prosty sposób na tort dziecięcych marzeń

Dzieci uwielbiają świętować urodziny – to dla nich ważny dzień i wielkie wydarzenie, szczególnie jeśli towarzyszy mu mniejsze lub większe przyjęcie. Momentem, który wywołuje w maluchach najwięcej euforii, jest chwila podania tortu i dmuchania świeczek. Urodzinowy wypiek powinien być oczywiście przepyszny, ale warto zadbać też o to, by doskonale się prezentował. Wbrew pozorom to naprawdę proste – wystarczy, że postawisz na topper jednorożec. W dzisiejszym artykule opowiemy Ci o nim nieco więcej, a także podpowiemy, jak stworzyć z jego pomocą tort dziecięcych marzeń!

Czym właściwie jest topper?

Choć toppery zyskały w ostatnich latach ogromną popularność, to jeszcze nie wszyscy mieli okazję się z nimi zetknąć. Być może więc zastanawiasz się, czym ów topper w ogóle jest i jak działa? Otóż jest to gotowa, wykonana z plexi lub sklejki dekoracja cukiernicza, którą umieszcza się na szczycie tortu. Co ciekawe, jest to ozdoba, z którą poradzi sobie niemal każdy – wystarczy wbić ją w wypiek za pomocą specjalnego bolca, a więc jej aplikacja nie wymaga doświadczenia cukierniczego czy też zdolności manualnych.

Jak wygląda topper jednorożec?

Topper jednorożec ma oczywiście kształt uwielbianego przez dzieci, magicznego konika. To dosyć uniwersalny motyw, który cieszy się zarówno sympatią dziewczynek, jak i chłopców. Ozdobione nim słodkości stały się ostatnio bardzo modne. Jeśli więc szukasz pomysłu na tort dla pociechy lub zastanawiasz się nad tym, jak udekorować wypiek pieczony przez Ciebie na zamówienie, to taka dekoracja może okazać się absolutnym strzałem w dziesiątkę!

Jak przygotować tort z wizerunkiem jednorożca? To naprawdę proste!

Jak wykorzystać topper jednorożec, by stworzyć tort dziecięcych marzeń? To naprawdę proste. Na wstępie poszukaj oczywiście odpowiedniego toppera – ozdobę w kształcie magicznego konika znajdziesz np. tutaj – https://mf3d.com.pl/pl/p/Topper-JednorozecUnicorn/2105. Następnie wystarczy, że przygotujesz tort według wybranego przez siebie przepisu, a jego wierzch pokryjesz kremem lub masą cukrową. Wypiek możesz dodatkowo udekorować za pomocą kolorowego kremu przepuszczonego przez rękaw cukierniczy, uroczych bezików, owoców czy też barwnych, czekoladowych drażetek. Wbij w wierzch ciasta topper oraz świeczki i gotowe! Jeżeli jednak nie masz cukierniczego zacięcia, to nic nie stoi na przeszkodzie, by udekorować topperem w kształcie jednorożca gotowy tort kupiony w cukierni. Bez względu na to, na który wariant się zdecydujesz, jedno jest pewne – ozdobiony w ten sposób wypiek bez wątpienia zachwyci zarówno małego solenizanta, jak i wszystkich jego gości!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *