Silesion.PL

serwis informacyjny

Tomasz Hajto trenerem Schalke? Kursy bukmachera

Tomasz Hajto zgłosił akces do poprowadzenia drużyny Schalke 04 Gelsenkirchen. Bukmacherzy forBET nie wierzą, że otrzyma tę posadę. Kurs na to, że zasiądzie na ławce zasłużonego niemieckiego klubu wynosi aż 50.00!

Schalke to uznana marka – 7-krotny mistrz kraju, 10-krotny wicemistrz (ostatnio w 2018 roku) i 5-krotny zdobywca Pucharu. A jednak, po beznadziejnym sezonie ekipa z Zagłębia Rurhy spadła do 2. Bundesligi. To zaledwie czwarty raz w historii tego klubu.

Przez cały sezon przez drużynę Schalke przewinęło się pięciu trenerów, żaden nie potrafił ogarnąć bałaganu. Teraz na białym koniu gotowy jest wjechać Hajto, który uważnie śledził, co dzieje się w klubie.

Wszyscy widzieli, że to zmierza w złym kierunku. Powinniście wtedy jasno powiedzieć, że tak dalej nie może być. Na przyszłość chciałbym słyszeć w Schalke więcej dialogu i dyskusji – powiedział Hajto w rozmowie z gazetą „RevierSport”.
Były reprezentant Polski zgłosił też akces do pracy w Schalke.

Jeśli nie teraz, to kiedy? Jestem dostępny, chciałbym pomóc klubowi, aby Schalke wróciło tam, gdzie ich miejsce: na najwyższy szczebel Bundesligi. Osoby odpowiedzialne znają mój numer telefonu – ogłosił „Gianni”.

Niemieckie media poważnie potraktowały deklarację Hajty, jednak bukmacherzy forBET nie wierzą, że trafi on na ławkę Schalke. Kurs, że tak się stanie, wynosi aż 50.00, to znaczy, że stawiając 100 PLN można wygrać aż 5 000 PLN (minus podatek).

Na niekorzyść byłego obrońcy przemawia fakt, że nie zrobił furory jako trener polskich drużyn. W Ekstraklasie prowadził Jagiellonię Białystok, z której został zwolniony po jednym sezonie z powodu niezadowalających wyników. Następnie objął GKS Tychy, który pod jego wodzą spadł do II ligi, co także zaowocowało zwolnieniem. Od 2015 roku Hajto zniknął z trenerskiej karuzeli.

Nie można jednak wykluczyć, że działacze Schalke zdecydują się na terapię wstrząsową, a Hajto uchodzi za bezkompromisowego trenera. Jego atutem byłoby też poparcie kibiców, którzy są wściekli po spadku. Kto wie, może kurs forBETu to okazja do zgarnięcia niezłej sumki?
Mecze Bundesligi i innych topowych lig piłkarskich można obstawiać na iforbet.pl

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author