Silesion.PL

serwis informacyjny

Mandalorian – premiery odcinków serialu Star Wars od Disney Plus

The Mandalorian (znany również jako Star Wars: The Mandalorian ) to amerykański serial telewizyjny science fiction, który miał swoją premierę na Disney + 12 listopada 2019 roku. Akcja rozgrywa się we wszechświecie Gwiezdnych Wojen , pięć lat po wydarzeniach związanych z Powrotem Jedi i podąża za mandalorskim łowcą nagród poza zasięgiem Nowej Republiki .

Mandalorian – I sezon serialu

Serial “The Mandalorian” opowiada o losach samotnego mandaloriańskiego wojownika, zarazem łowcy nagród, a jego akcja rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z Powrotu Jedi, a Przebudzeniem Mocy – po upadku Imperium Galaktycznego i jednocześnie przed narodzinami Najwyższego Porządku.

W pierwszym sezonie serialu The Mandalorian będzie tylko osiem odcinków. Zaskakująco mało, zważywszy na fakt, że z każdy z odcinków trwa zaledwie pół godziny. W listopadzie premierowe odcinki będziemy mogli oglądać we wtorki i piątki, natomiast w grudniowe: tylko w piątek.

Mandalorian – kiedy premiery? Daty odcinków

TytułReżyserPremiera
Rozdział 1Dave Filoni12 listopada 2019
Rozdział 2: DzieckoRick Famuyiwa15 listopada 2019
Rozdział 3:Deborah Chow22 listopada 2019
Rozdział 4:Bryce Dallas Howard29 listopada 2019
Rozdział 5:Dave Filoni6 grudnia 2019
Rozdział 6:Rick Famuyiwa13 grudnia 2019
Rozdział 7:Deborah Chow18 grudnia 2019
Rozdział 8:Taika Waititi27 grudnia 2019

Streszczenie 1 odcinka Mandalorian:

Premiera: 12 listopada 2019 r

Pięć lat po klęsce Imperium Galaktycznego, Mandaloriański łowca nagród przyjmuje zagadkowe zlecenie od tajemniczego klienta z imperialnymi powiązaniami, który żąda, aby udał się na pustynną planetę Arvala-7 i znalazł pięćdziesięcioletni cel. Podczas gdy klient jest obojętny na dobro celu, jego kolega, dr Pershing, nalega, aby cel zlecenia został dostarczony żywy.

Mandalorianin otrzymuje pręt ze stali Beskarskiej jako zaliczkę, którą przynosi do płatnerza, aby przerobił go na zbroję. Po podróży do Arvala-7 zostaje uratowany przed dwoma Blurggami przez farmera par Kuiil. Kuiil pokazuje mu lokalizację celu, obozowisko, w którym przebywają przestępcy zamieszkujący planetę, i ostrzega go, że zginęli poprzedni łowcy nagród, którzy próbowali tam podróżować. Po dotarciu na miejsce Mandalorian niechętnie łączy siły z droidem łowcy nagród IG-11, aby wyczyścić obóz i znaleźć nagrodę,Yoda . Kiedy IG-11 próbuje zabić dziecko, Mandalorian strzela i niszczy robota przed zabraniem dziecka.

Streszczenie 2 odcinka Mandalorian “Dziecko”:

Premiera: 15 listopada 2019 r

Po odparciu ataku przez zasadzkę najemników, Mandalorian stwierdza, że ​​jego statek został rozebrany przez Jawasa . Gwałtownie konfrontuje się z handlarzami złomem, którzy go ogłuszają, wyrzucając go z ich piaskarki. Następnego dnia Kuiil pomaga Mandalorianowi w odzyskaniu elementów statku, ale w zamian Jawowie żądają polowania na „Jajko”.

Mandalorian lokalizuje „Jajko” w jaskini dużej rogatej bestii, która wydala swojego niedoszłego pogromcę, raniąc go. Powtarzając swój atak, bestia rani Mandaloriana, ale dziecko używa Mocyodruchowo przeciwko Bestii, pozwalając Mandalorianowi ją zabić. Po wymianie „Jajka” na komponenty Mandalorian, wspomagany przez Kuiila, naprawia swój rozebrany transport i ucieka w przestrzeń z dzieckiem, które teraz odzyskało siły po Mocy.

Streszczenie 3 odcinka Mandalorian “Grzech”:

Premiera: 22 listopada 2019 r

Mandalorian dostarcza Dziecko Klientowi i odbiera nagrodę za 20 Sztabek stali Beskarskiej. Jak zwykle dla łowcy nagród stosującego się do ich kodu, Mandalorian pyta o plany dotyczące Dziecka, ale mówi się, że to nie jego sprawa i odchodzi, zanim dojdzie do konfliktu. Po powrocie do enklawy Tajnej Mandalorian Mandalorian otrzymuje uszkodzoną zbroję i ulepsza broń przez Pancerza, który wykuwa pełną kirasęz niektórych nagród Beskarskich, a pozostała część trafia do mandaloriańskich „odkrywczych” dzieci na przyszłość. Przyjmując nową pracę od Greefa Cargy, Mandalorian przygotowuje swój statek do wypłynięcia, ale zamiast tego zawraca, aby zinfiltrować bazę operacyjną Klienta.

Zabijając wielu Imperialnych Szturmowców, ratuje Dziecko z laboratorium, w którym eksperymentował z nim dr Pershing, któremu pozwala żyć. W drodze powrotnej na swój statek Mandalorianie wpadają w zasadzkę przez innych łowców nagród i Greefa Cargę, domagających się przekazania Dziecka. Po tym, jak odmówił, wybuchła walka ognia, pozostawiając Mandalorianę znacznie liczniejszą i osaczoną. Niespodziewanie inni Mandalorianie przybywają z ukrytej enklawy, atakując łowców nagród i dając Mandalorianom możliwość dotarcia do statku z Dzieckiem i ucieczki.

Streszczenie 4 odcinka Mandalorian “Sanktuarium”:

Przybywając na słabo zaludnioną planetę, by leżeć nisko przez kilka miesięcy, Mandalorian napotyka byłego rebelianta, wstrząśniętego najemnika Cara Dune. Podejrzliwi wobec siebie walczą o remis. Diuna ukrywa się po przejściu na „wcześniejszą emeryturę” i jako pierwsza na planecie prosi Mandaloriana o odejście.

Podczas przygotowywania statku podchodzi do niego dwóch zdesperowanych rybaków, którzy chcą go zatrudnić, by odpędził Klatooinian napadających na ich wioskę. Akceptuje w zamian za zakwaterowanie, wykorzystując ich kredyty do pozyskania pomocy Dune. W wiosce mieszka w nich Omera, owdowiała matka. Mandalorianin wyznaje jej, że nikt nie widział go bez hełmu od dzieciństwa, kiedy plemię przyjęło go jako sierotę.

Pomimo odkrycia, że ​​najeźdźcy mają Imperial AT-STwieśniacy odmawiają wyjazdu, więc Mandalorianin i Diuna szkolą ich, by się bronili. W nocy prowokują najeźdźców, prowadząc AT-ST do pułapki zastawionej w wiosce, ale zatrzymuje się na krótko podczas ataku najeźdźców. Wydma wabi AT-ST w pułapkę, w której wysadza go Mandalorianin, a pozostali najeźdźcy uciekają. Po powrocie pokoju Dziecko bawi się szczęśliwie z dziećmi ze wsi, a Mandalorian planuje go tam zostawić. Niestety łowca nagród Gildii wyśledził Dziecko, ale zostaje zabity przez Wydmę. Zdając sobie sprawę, że wioska nie będzie bezpieczna, Mandalorianin wyjeżdża z Dzieckiem.

Streszczenie 5 odcinka Mandalorian:

strzeszczenie zamieścimy ok 6 grudnia 2019 r

Streszczenie 6 odcinka Mandalorian:

strzeszczenie zamieścimy ok 13 grudnia 2019 r

Streszczenie 7 odcinka Mandalorian:

strzeszczenie zamieścimy ok 18 grudnia 2019 r

Streszczenie 8 odcinka Mandalorian:

strzeszczenie zamieścimy ok 27 grudnia 2019 r

Na jakim kanale jest Mandalorianin?

Mandaloriański sezon 1 , który trwa osiem odcinków, zobaczysz wyłącznie na Disney Plus – nowej platformie, która przynajmniej na razie nie jest dołączona do żadnej oferty Hulu, Amazon czy Apple. Aby obejrzeć program, musisz subskrybować Disneya , którego koszt to 6,99 USD miesięcznie lub 69,99 USD rocznie. Dla porównania Netflix kosztuje od 8,99 USD do 15,99 USD miesięcznie, w zależności od Twojego planu .

Kim jest Mandalorianin?

Mandalorianie to fikcyjna rasa ludzi z planety Mandalore w serii science-fiction Star Wars stworzonej przez George’a Lucasa. Po raz pierwszy opracowany na potrzeby Imperium kontratakuje jako grupa „superkomand” w białych zbrojach, pomysł przekształcił się w postać pojedynczego łowcy nagród, Boba Fetta.

Czy po Mandalorianie będzie serial o Jedi?

„The Mandalorian” jest dostępny na VOD Disney Plus od 12 listopada. Natychmiast po zaprezentowania wyczekiwanego zwiastuna na D23, pojawił się także Ewan McGregor na scenie, aby opowiedzieć o nadchodzącej serii Obi-Wan Kenobi.

Czy Mandalorian jest tylko na Disney Plus?

Disney latem tego roku zapowiedział pierwszy zwiastun długo oczekiwanej oryginalnej serii Gwiezdnych wojen, Mandalorian. Na D23 Expo twórca Jon Favreau wyszedł na scenę, aby zaprezentować materiał z nadchodzącego programu, który zadebiutuje wyłącznie w Disney + 12 listopada, w dniu uruchomienia usługi przesyłania strumieniowego

Czy Mandalorian będzie co tydzień?

W przeciwieństwie do większości programów Netflix, odcinki The Mandalorian będą wydawane w lsitopadzie dwa razy w tygodniu, natomisat w grudniu premierowe odcinki zaprezentowane zostaną w piątki.

Czy mandalorian to serial o Bobie Fett?

Mandalorianin nie dosłownie opowiada o Bobie Fett, który najwyraźniej zginał w Powrocie Jedi, ostatnim filmie oryginalnej trylogii. … Zamiast tego podąża za wyczynami nienazwanego łowcy nagród (granego przez aktora Pedro Pascal) z tej samej fikcyjnej rasy co Fett z planety Mandalore

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024