Silesion.PL

serwis informacyjny

Bonus BGC kończy z Fame MMA

Piotr Witczak czyli „Bonus BGC” zamieścił na Facebooku zaskakujący wpis. łazarski Gladiator z Poznania ogłosił, że kończy współpracę z organizacją Fame MMA. Jak zaznaczył, poczuł się wykorzystywany. Wpis został już usunięty.

Ostatnie zdjęcie w koszulce Fame MMA . Każdy ma w życiu jakieś cele , część z nich już zrealizowałem, idę teraz krok dalej . Co przyniesie jutro tego tak naprawdę nikt nie wie . Nie szukałem nigdy atencji i szukał nie będę nadal . Jestem sobą i taki pozostanę . Traktowałem Fame jak rodzinę więc wszystkie nieścisłości zachowam dla siebie . W ostatnim czasie poczułem się jak maszynka do robienia pieniędzy a ja jestem charakterny chłopak i swoje zasady mam. Wiem że mam najlepszych kibiców w Polsce i ludzi którzy zawsze mi pomogą . To nowe początki czegoś nowego Lecimy dalej na sportowo Więcej info niebawem . Z fartem mordeczki

https://www.youtube.com/watch?v=Xi4yo-5ZdMk

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024