Silesion.PL

serwis informacyjny

Termin nadsyłania zgłoszeń w konkursie Katowice 4Goal przedłużony

W związku z dużym zainteresowaniem konkursem piłkarskim organizatorzy zadecydowali, że w konkursie Katowice 4Goal zgłoszenia można nadsyłać jeszcze aż do 17 grudnia. To szansa dla wszystkich, którzy nie zdążyli pobrać aplikacji albo przygotować swojego filmu z wyzwaniami piłkarskimi.

4Goal.app to katowicki start-up, który stworzył aplikację społecznościową, w której użytkownicy mogą wymieniać się krótkimi filmami piłkarskimi. Nie tylko sami mogą publikować swoje postępy w grze w piłkę nożną, ale również podejmować wyzwania ekspertów. Aplikacja była już nagrodzona wyróżnieniem Mobile Trend Award, a zespół brał udział w programie akceleracyjnym Polskiego Związku Piłki Nożnej, gdzie dostał się do finałowej 11stki. 4Goal.app to też finalista drugiej edycji miejskiego konkursu „Kopalnia Start-upów” w 2022 roku.

16 października ruszył konkurs dla uczniów katowickich szkół i uczniowskich klubów sportowych, czyli „Wyzwij 4Goal.app”, w którym szkoły mierzą się w tworzeniu zadań dla uczestników aplikacji, które mają być prostymi wyzwaniami piłkarskimi takimi jak: element treningu, zagranie czy sztuczka techniczna. Dla pozostałych mieszkańców organizatorzy również przygotowali wyzwanie w postaci konkursu, w które będzie należało odtworzyć w charakterystycznym dla Katowic miejscu zadanie wykonane przez eksperta. Jeśli ktoś nie czuje się na siłach do gry w piłkę będzie mógł wziąć udział w trzecim wyzwaniu „Kibic Fair Play”.

Warto w nim wziąć udział, bo do wygrania są m.in. bilety na sektor VIP na mecz GKS Katowice lub bony do sklepów sportowych. Również szkoły i uczniowskie kluby sportowe, które zgłoszą swój udział w konkursie mają szansę na doposażenie sal gimnastycznych w sprzęt sportowy o wartości 1 500 zł.  Szczegóły konkursu dostępne są w Regulaminie, dostępnym na stronie internetowej rawaink.katowice.eu.

Aplikację można pobrać ze sklepów App Store oraz Google Play.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024