Silesion.PL

serwis informacyjny

TDJ Estate sprzedał dużą nieruchomość przy ul. Józefowskiej w Katowicach

W ostatnich dniach spółka TDJ Estate Sp. z o.o. podpisała umowę sprzedaży nieruchomości położonej przy ul. Józefowskiej w Katowicach. Decyzja ta oznacza znaczący krok w rozwoju miasta i przynosi korzyści zarówno dla inwestora, jak i dla społeczności lokalnej.

Według komunikatu prasowego zarządu Invest TDJ Estate, nieruchomość o powierzchni 0,7388 ha została sprzedana do podmiotów niepowiązanych z Emitentem. Transakcja obejmuje nie tylko sam grunt, ale także wszystkie prawa związane z dokumentacją projektową oraz pozwoleniem na budowę planowanej inwestycji mieszkaniowej. Jest to ważny krok dla rozwoju sektora nieruchomości mieszkaniowych w regionie.

Umowa sprzedaży obejmuje również prawa autorskie do dokumentacji projektowej, co świadczy o kompleksowym podejściu TDJ Estate do transakcji. Wartość całkowita transakcji, wynosząca 28 mln zł netto, została dodatkowo powiększona o podatek VAT, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024