Silesion.PL

serwis informacyjny

Ryanair rekrutuje w Katowicach. 17 kwietnia odbędzie się Buzz Open Day

fot. Ryanair

Buzz, polska linia lotnicza wchodząca w skład Grupy Ryanair, największej grupy lotniczej w Europie, ogłasza nabór na stanowiska członków załóg pokładowych w bazach operacyjnych: Wrocław, Warszawa, Kraków oraz Katowice.

Już 17 kwietnia w Katowicach odbędzie się dzień otwarty, w trakcie którego wszyscy zainteresowani mogą dowiedzieć się, jakie są oczekiwania wobec potencjalnych kandydatów, poznać zasady obowiązujące w Grupie Ryanair oraz warunki współpracy i oferowane benefity.

Michał Kaczmarzyk, Prezes Buzz (Grupa Ryanair):

“Jako część Grupy Ryanair – największej grupy lotniczej w Europie, w związku z dynamicznym rozwojem
z przyjemnością ogłaszamy rekrutację nowych członków personelu pokładowego, którzy dołączą do naszego zespołu w Polsce.

Zainteresowane osoby zapraszamy na nasze dni otwarte organizowane w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Katowicach. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość szybkiego rozwoju w międzynarodowym środowisku oraz inne korzyści związane z możliwością podróżowania w ramach siatki połączeń Grupy Ryanair obejmującej ponad 230 kierunków”.

Buzz Open Day zaczyna się 17 kwietnia o 10:30, w hotelu Vienna House Easy (ul. Sokolska 24).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024