Silesion.PL

serwis informacyjny

Targ Świąteczny i Festiwal Kawy, Czekolady 2-3.12.2023 w MCK Katowice.

W dniach 2-3 grudnia 2023 roku katowickie Międzynarodowe Centrum Kongresowe stanie się areną niezwykłych doświadczeń dla miłośników świątecznych zakupów, aromatycznej kawy oraz czekolady. Targ Świąteczny oraz Festiwal Kawy, Czekolady i Słodyczy zapraszają do wprowadzenia się w wyjątkowy klimat przedświątecznego okresu.

Targ Świąteczny w katowickim MCK, będący sercem wydarzenia, to doskonałe miejsce dla tych, którzy poszukują niepowtarzalnych prezentów. Oferowane produkty wykonane własnoręcznie przez wystawców sprawią, że prezenty nabiorą wyjątkowego charakteru. Przetwory, herbaty, kawy, konfitury, sosy, słodkości, nalewki oraz inne wyjątkowe, rozgrzewające alkohole to jedynie namiastka tego, co można tam znaleźć. Ponadto, odwiedzający mogą spodziewać się bogatej oferty kosmetyków, biżuterii, książek oraz produktów dla miłośników czekolady.

W tym samym czasie, równolegle do Targu Świątecznego, odbędzie się katowicki Festiwal Kawy i Czekolady, który przyciągnie entuzjastów tych wyśmienitych smaków. To wyjątkowe wydarzenie stworzone dla pasjonatów kawy, herbaty, czekolady oraz wszelakich słodkości. W ofercie wystawców znajdą się kawy oraz czekolady w różnorodnych odsłonach, zarówno mlecznych, jak i wegańskich. Wytwórcy czekolady z całego kraju zaprezentują swoje wyroby, oferując gościom przekąski w postaci ciastek, ciasteczek, lizaków i cukierków.

Festiwal Kawy i Czekolady w Katowicach obiecuje zaprowadzenie uczestników w wyjątkową podróż przez świat aromatycznych napojów i wyśmienitych słodkości. To okazja do delektowania się najwyższej jakości produktami, doznawania niezwykłych smaków oraz poszukiwania wyjątkowych prezentów na zbliżające się święta.

Dla wszystkich, którzy pragną przenieść się w świąteczną atmosferę, odkryć wyjątkowe smaki i znaleźć niezwykłe prezenty, Targ Świąteczny i Festiwal Kawy, Czekolady i Słodyczy w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym stanowią doskonałe miejsce do spędzenia czasu w wyjątkowym klimacie przedświątecznym.

Targ Świąteczny 2023 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach:

  • sobota 2.12.2023 od godz. 12:00 do godz. 20:00
  • niedziela 3.12.2023 od godz. 12:00 do godz. 18:00

Festiwal Kawy i Czekolady 2023 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach:

  • sobota 2.12.2023 od godz. 12:00 do godz. 20:00
  • niedziela 3.12.2023 od godz. 12:00 do godz. 18:00

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024