Silesion.PL

serwis informacyjny

Sylwester z Polsatem 2019/2020 na Stadionie Śląskim

Sylwester 2019/2020 telewizji Polsat odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Oficjalnie potwierdzili to dzisiaj podczas specjalnej konferencji prasowej Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego, Marcin Krupa, prezydent Katowic i Krzysztof Ibisz, który będzie współprowadził imprezę. Podczas sylwestrowej zabawy na Stadionie Śląskim wystąpią między innymi:Daj to głośniej, Ronnie Ferrari, Sławomir i zespół Enej.

Polacy kochają spędzać sylwestra z Telewizją Polsat i myślę, że ta dobra energia, która płynie od wielomilionowej aglomeracji śląskiej przenosi się potem do milionów polskich domówi. Cieszymy się, że możemy tu po raz kolejny być – zaznaczył Krzysztof Ibisz.

W zeszłym roku decyzja o organizacji sylwestra na Stadionie Śląskim była strzałem w dziesiątkę. Stadion pokazał swoją moc. Telewizja Polsat przepięknie to ograła. Wiem, że w tym roku scena, która tu za chwile będzie przygotowywana, została już specjalnie dostosowana do stadionu, więc myślę że te wrażenia wizualne będą zdecydowanie lepsze niż rok temumówił marszałek Chełstowski.

Cieszę się, że to co zapoczątkowaliśmy w Katowicach, to wielkie wydarzenie muzyczne – sylwester z Polsatem jest dalej kontynuowane. Przez trzy sylwestry bawiliśmy się w Katowicach pod Spodkiem, a od ubiegłego roku przenieśliśmy tę imprezę wspólnie z marszałkiem tu na Stadion Śląski, uważając, że to wydarzenie powinno być nieco większe i dedykowana jako śląski i regionalny sylwesterdodał Marcin Krupa.

To już drugi rok, w którym Sylwester z Polsatem organizowany jest na Stadionie Śląskim. We wcześniejszych latach impreza telewizja Polsat organizowała imprezę sylwestrową w Katowicach na placu przed Spodkiem. W zeszłym roku lokalizację sylwestra zmieniono ze względu na organizowany w Katowicach Szczyt Klimatyczny COP24.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024