Silesion.PL

serwis informacyjny

Świąteczny Reload Bonus 50% do 100 PLN w Totolotek

W Totolotku 24 grudnia Świąteczny Reload Bonus 50% do 100 PLN

Zasady promocji Świąteczny Reload Bonus 50% do 100 PLN

Zasady ogólne:

1. Promocja obowiązuje w dniu 24.12.2018.
2. Oferta ważna dla klientów zarejestrowanych na stronie www.totolotek.pl
3. Spółka Totolotek SA posiada prawo odwołania oferty lub zmiany jej zasad w dowolnej chwili i bez powodu/powiadomienia.
4. Każda oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP.
Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
5. Totolotek SA pozostaje jedynym arbitrem w sprawach dotyczących promocji, a jego decyzja jest ostateczna i wiążąca.
6. Do zasad promocji stosuje się również zasady Regulaminu zakładów bukmacherskich Toto-Mix organizowanych przez sieć Internet.

Reload % od wpłaty

1. Z oferty promocyjnej Świąteczny Reload Bonus użytkownik może skorzystać tylko jeden raz chyba, że regulamin promocji stanowi inaczej.
2. Użytkownik otrzymuje bonus wyłącznie za pierwszy wpłacony depozyt objęty ofertą promocyjną Świąteczny Reload Bonus, ale udział w promocji rozpoczyna z chwilą zawarcia zakładu z salda Bonusowego (tzw. aktywacja Bonusu) chyba że oferta stanowi inaczej.
3. Minimalna kwota depozytu biorąca udział w promcoji wynosi 20 złotych, maksymalna kwota przyznanego bonusu wynosi 100 złotych.
4. Bonusy w ramach promocji Świąteczny Reload Bonus przyznawane są automatycznie przy spełnieniu warunków danej promocji.
5. Termin w jakim należy wykorzystać środki bonusowe wynosi 30 dni. Po tym terminie niewykorzystane środki bonusowe podlegają wyzerowaniu.
6. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed przystąpieniem do warunków obrotowych skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą przyznanych środków bonusowych.
7. Wygrane z bonusu automatycznie dopisywane są do salda głównego i mogą być wypłacone po osiągnięciu wymaganego obrotu.
8. Zagrania za środki bonusowe nie uprawnia do udziału w innych promocjach, w tym otrzymania kolejnych bonusów.
9. Spółka zastrzega sobie prawo do okresowego zerowania kwot bonusowych poniżej 1 zł, które nie mogą zostać spożytkowane na zakłady.
10. Uzyskany Bonus może zostać spożytkowany wyłącznie na zagrania zakładów bukmacherskich Toto-Mix i nie podlega wypłacie lub zamianie na inny bonus lub nagrodę rzeczową.

Warunki obrotowe bonusem

1. Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie po aktywacji bonusu, należy dokonać wymaganego obrotu w zakładach bukmacherskich w kwocie równej 3 x otrzymany bonus.
2. Wymagany obrót liczony jest od momentu pierwszego zagrania za bonus.
3. Zakłady zawarte za Bonus muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00.
4. Zakłady zawarte z salda głównego muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00.
5. Stawki z zakładów, za które nastąpił zwrot stawki lub częściowy zwrot stawki (gra systemowa) lub zakłady, w których nastąpiło unieważnienie kursu w zakładzie (zmiana kursu na 1,00) nie są wliczane do warunków obrotowych bonusu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author