Silesion.PL

serwis informacyjny

Superliga spełnia marzenia!

Jesteś fanem piłki ręcznej? Marzysz o wyjątkowym prezencie? Może chcesz zabrać na mecz finałowy całą swoja rodzinę albo wykonać pierwsze podanie na którymś z meczów? Jeżeli marzy Ci się prezent związany z rozgrywkami PGNiG Superligi Mężczyzn lub Kobiet napisz list do naszego Superligowego Świętego Mikołaja.  Może to właśnie Ty spełnisz swoje marzenie. 

Każde dziecko wyczekuje Świętego Mikołaja i przyniesionych przez niego prezentów. W tym roku PGNiG Superliga postanowiła spełnić marzenia tych najmłodszych i tych trochę starszych. Marzenia, które związane są z rozgrywkami piłki ręcznej w Polsce. Zachęcamy dzieci i młodzież do 18 roku życia aby napisały swój list do Świętego Mikołaja. Opiszcie w nim swoje najskrytsze pragnienie związane z polskim szczypiorniakiem. Na listy czekamy do 1 stycznia 2020 r. Superligowy Święty Mikołaj wraz ze swoimi Superligowymi Elfami wybierze to jedno, największe pragnienie. Dodatkowo nagrodami pocieszenia wyróżnione zostaną jeszcze 4 osoby.

Szczegółowy regulamin świątecznego konkursu znajduje się TUTAJ

Swój list możecie przygotować na zwykłej kartce papieru lub w formie elektronicznej. Pamiętajcie jednak, by zawrzeć w nim najważniejsze dane: imię i nazwisko oraz wiek dziecka, a także dane kontaktowe opiekuna: imię i nazwisko, numer telefonu. Nie zapomnijcie też o adresie, przecież nasz Mikołaj musi wiedzieć, gdzie dostarczyć prezenty.

Listy wyślijcie na adres:
Superliga Sp. z o.o.
Ul. Puławska 300
02-819 Warszawa

Lub drogą elektroniczną:
media@pgnig-superliga.pl

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author