Silesion.PL

serwis informacyjny

FFF to skrót federacji mieszanych sztuk walki, która skupia osoby powszechnie uznane za celebrytów, aby mierzyły się one pomiędzy sobą w oktagonie. Pełna nazwa organizacji to Free Fight Federation i do końca nie mówi ona za wiele o tym co zobaczymy już w najbliższą sobotę, 21 grudnia!

Zielonej Górze odbędzie się druga gala Free Fight Federation. Jest to odpowiedź na coraz popularniejsze „freak fight’y”, które mają rzeszę swoich zwolenników nie tylko nad Wisłą, ale i na całym świecie. Pierwsza edycja FFF odniosła na tyle duży sukces, że postanowiono zrobić kontynuację serii z jeszcze ciekawszą kartą walk.

Co ciekawe, we Free Fight Federation występują osoby, które są w jakikolwiek połączone ze sportem. Szarą eminencją całego zamieszania – odpowiedzialną m.in. za wizualną oprawę – jest popularne KSW, które, trzeba przyznać, zna się na wykonywanej robocie. Dzięki zaangażowaniu popularnej – nie tylko w Polsce – federacji pierwsza gala FFF była dobrze opakowana. Wówczas w walce wieczoru zobaczyliśmy długo oczekiwane starcie Marcina „El testosterona” Najmana z Pawłem „Trybsonem” Trybałą. Wtedy wygrał ten drugi, co było sporą niespodzianką ze względu na to, że dzieliło ich parędziesiąt ładnych kilogramów. Czy teraz w Zielonej Górze możemy spodziewać się podobnych rezultatów?

Na karcie Free Fight Federation vol. 2 zobaczymy znane osoby w niemal każdym kręgu. Wystarczy spojrzeć na kartę walk. Nie obędzie się również bez dwóch walk kobiet, co też zawsze żywo interesuje publiczność na hali i przed telewizorami. A jeżeli chodzi o telewizję, to warto odnotować również, iż ta gala będzie transmitowana w otwartym Polsacie, co na pewno będzie działało na korzyść tego wydarzenia. Dużo polskich odbiorców mieszanych sztuk walk jest zniechęcona systemem PPV, więc może taka promocja podziała na ich wyobraźnie i będą bardziej skorzy do śledzenie nie tylko odkodowanych rozgrywek?

Trochę pisaliśmy o całej otoczce wokół tego co będzie się działo w Zielonej Górze, więc warto skupić się na tym co czeka nas w klatce. A tam będzie się działo! Oto karta walk z kursami od BETFAN, gdzie warto zajrzeć, bowiem oprócz tego co zobaczycie tutaj, oferta będzie o wiele szersza. Np. będzie zakład o to, czy Piotr Świerczewski powali nogą Grega Collinsa w walce wieczoru!

  • Justyna „Lara Croft” Haba (1.18) vs. Klaudia Pawicka (4.10) 
  • Filip Bątkowski (1.73) vs. Hubert Sulewski (1.95) 
  • Karolina „Way of Blonde” Brzyszczyńska (1.73) vs. Patrycja „Lady Squat” Zahorska (1.95)  
  • Damian „Rest Dixon37” Osytek (1.75) vs. Rafał „Tito” Kryla (1.93) 
  • Paweł „Trybson” Trybała (1.35) vs. Damian Kostrzewa (2.85) 
  • Dariusz „DJ Decks” Działek (1.83) vs. Tomasz Słodkiewicz (1.83) 
  • Piotr Świerczewski (2.40) vs. Greg Collins (1.48)

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024