Silesion.PL

serwis informacyjny

SuperBox: zwrot 15 PLN Freebet za Super Regio 9 kwietnia w Superbet

Rusza Super Regio. Superbet gra ofensywnie takze w 3 i 4 lidze pilkarskiej

Rusza Super Regio. Superbet gra ofensywnie takze w 3 i 4 lidze pilkarskiej

Na początku kwietnia Superbet ruszył z nową akcją promocyjną, która potrwa przez cały kwiecień! Sprawdzaj codziennie swój SUPER BOX i zgarniaj bonusy każdego dnia

8.04.2022 – Zwrot 15 PLN Freebet za Super Regio

W jaki sposób otrzymać zwrot 15 PLN za Super Regio?

 1. Zaakceptuj udział w promocji klikając wyskakujące okienko.
 2. Postaw zakład singiel lub multi za dokładnie 15 PLN.
 3. Promocyjny kupon musi zawierać spotkania III i/kub IV ligi polskiej rozgrywane w dniu dzisiejszym
 4. . Jeśli kupon będzie przegrany otrzymujesz 15 PLN.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

W SuperBoxie możesz liczyć codziennie na nowy bonus, aż do końca miesiąca! Naprawdę, każdego dnia! Wystarczy, że zalogujesz się na konto gracza SUPERBET i przejdziesz do zakładki Superbox w sekcji promocje, lub klikniesz skrót na stronie głównej!

Warunki przyznania Freebetu w promocji Zwrot 15 PLN Freebet za Super Regio:

 1. W promocji biorą udział Gracze, którzy postawią w okresie trwania promocji zakład za dokładnie 15 PLN na spotkania III i/lub IV Ligi polskiej, rozgrywane w dniu 09.04.2022 roku.
 2. Do oferty kwalifikują się zakłady pochodzące wyłącznie regularnej z oferty operatora.
 3. Promocyjny zakład musi zostać złożony za dokładnie 15 PLN z konta depozytowego.
 4. Do promocji kwalifikują się zakłady typu singiel i multi, a także z oferty przedmeczowej i na żywo.
 5. Minimalny kurs kuponu promocyjnego nie jest wymagany.
 6. Na promocyjnym kuponie muszą znajdować się wyłącznie zakłady na spotkania z regularnej oferty operatora na mecze III i/lub IV Ligi polskiej. Jeśli na kuponie znajdzie się inne, niż wymienione powyżej zdarzenie, kupon ten nie będzie brany pod uwagę w promocji.
 7. Aby wziąć udział w promocji postawiony zakład musi zostać rozliczony w tym samym dniu. W promocji nie biorą udział zakłady, których rozliczenie nastąpiło w dniu kolejnym, lub z jakiegoś powodu rozliczenie zostało opóźnione.
 8. Promocja zaczyna się, o godzinie 00:01 i trwa do godziny 23:59.
 9. W promocji może wziąć udział tylko jeden kupon.
 10. Kupony postawione za bonus, lub jakiekolwiek inne nagrody nie kwalifikują do otrzymania bonusu.
 11. Kwota freebetu wynosi dokładnie 15 PLNi i będzie wypłacona wyłącznie za pierwszy przegrany kupon spełniający warunki promocji.
 12. Freebet będzie aktywowany do 48 godzin od rozliczenia promocyjnego kuponu.
 13. W promocji biorą udział zakłady złożone wyłącznie z regularnej oferty na mecze III i/lub IV Ligi polskiej w okresie trwania promocji.
 14. Kupony zawierające mecze z zakładki „Specjalne”, „Gry Karciane” i z zakładki „Wirtualne” nie biorą udziału w niniejszej Promocji.
 15. Kupony anulowane nie będą zaliczane do wzięcia udziału w niniejszej promocji.
 16. Kupony zamknięte przy opcji cahsout nie biorą udziału w promocji.
 17. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.

Przez cały kwiecień, w nowej promocji legalnego bukmachera Superbet pod nazwą “SuperBox” bonusy możesz otrzymać każdego dnia! W tym miesiącu do rozdania jest aż 5 000 000 PLN w bonusach!

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024