Silesion.PL

serwis informacyjny

Superbet Poker Run 14 maja 2022 r. w Warszawie

SuperBet poker run

SuperBet poker run

Uczestnicy Poker Run Superbet w dniu 14.05 wezmą udział w Konkursie polegającym na odwiedzeniu wskazanych 14 maja miejsc, gdzie będzie sprawdzany poziom wiedzy min. o Superbet.

Udział w konkursie Poker Run mogą brać jedynie osoby, które w dni konkursu będą się poruszały pomiędzy wskazanymi w tym dniu miejscami za pomocą pojazdów, do poruszania się którymi wymagane jest posiadanie prawa jazdy z kategorią B. Konkurs będzie odbywać się przy otwartym ruchu drogowym. Uczestnicy są zobowiązani do znajomości i przestrzegania zasad ruchu drogowego oraz do zachowania szczególnej ostrożności.

Poker Run to świetna formuła gry miejskiej, którą znają motocykliści na całym świecie. Już 14 maja zapraszamy Cię do Warszawy na SUPERBET POKER RUN 2022! To pierwsza taka impreza motocyklowa w Polsce!

Poruszając się motocyklem będziesz miał do odwiedzenia przygotowane wcześniej checkpointy zlokalizowane w kultowych dla fanów dwóch kółek miejscach Warszawy. W każdym z tych miejsc będziesz miał do wykonania różne zadania, za które odbierzesz specjalne karty, które pozwolą Ci powalczyć o super nagrody! Na finishu zabawy przyznawane będą za nie punkty i na ich podstawie wyłonimy zwycięzców!

SUPERBET POKER RUN to okazja do zobaczenia najciekawszych motocyklowych miejscówek stolicy, wygrania wartościowych nagród, a przy tym świetnej zabawy!

Zwieńczeniem gry będzie wspólna impreza z niezapomnianymi atrakcjami, najlepszą muzyką i świetnym jedzeniem oraz wręczeniem nagród dla zwycięzców zabawy!

INFORMACJA O SPONSOROWANIU. SPONSOREM SUPERBET POKER RUN JEST SUPERBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE SP. Z O.O

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Kiedy odbędzie się Poker Run Superbet?

Event odbędzie się czternastego maja (14.05.2022)

Gdzie odbędzie się Poker Run Superbet?

Gra miejska odbędzie się na terenie Warszawy.

Kto może wziąć udział Poker Run Superbet?

Każdy pełnoletni, posiadający prawa jazdy z kategorią B.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024