Silesion.PL

serwis informacyjny

SuperBet zakłady bukmacherskie – rumuński bukmacher w Polsce?

W ostatnim czasie pojawiły sie informacje o planowanym wejściu rumuńskiego bukmachera ✅ SuperBet. Doniesienia te może potwierdzić fakt zarejestrowania 3 marca 2017 r. spółki “SUPERBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE SP. Z O.O.” w zarządzie której zasiadają osoby powiązane z grupą…Fortuna.

Aktualizacja: To już oficjalne:na liście Ministerstwa Finansów znalazł się SUPERBET jako 8 legalny Bukmacher w Polsce

Rumuński SuperBet w Polsce

Superbet to bukmacher posiadający kilkaset punktów stacjonarnych na terenie Rumunii, będący jedną z czołowych firm bukmacherskich na tamtejszym rynku.. Natomiast kilka dni temu,Fortuna Entertainment Group poinformowała o przejęciu rumuńskich operatorów zakładów i gier. Fortuna Entertainment Group to największy operator zakładów wzajemnych w Europie Środkowej. Spółka jest notowana na GPW od 2010 r.

“Przejęcie ma na celu konsolidację działań realizowanych przez przejmowane rumuńskie spółki pod banderą Fortuny, przy czym Hattrick Sports Group ma dodatkowo wzmocnić pozycję Fortuny w Europie Środkowej i Południowo-Wschodniej”

Superbet istnieje od 2008 roku w Rumunii, a zarejestrowany jest jako Superbet Interactive Limited na Malcie. W ciągu dziesięciu lat działalności bukmacher wyrobił sobie wiodącą pozycję na rynku i zdobył zaufanie rzeszy rumuńskich graczy. Na ojczystej ziemi, podobnie jak w Polsce, rozpoczynał od zakładania sieci punktów naziemnych. Dzięki dynamicznemu rozwojowi obecnie jest ich aż około tysiąca. Po wprowadzeniu usługi zakładów sportowych online liczba klientów Superbet nieustannie wzrasta.

Nie da się ukryć, że ulubionym sportem bukmachera jest piłka nożna, której dominację łatwo zauważyć na stronie internetowej, a nawet patrząc na logo. Miłośnicy innych dyscyplin sportowych również znajdą coś dla siebie. W ofercie znajdują się również zakłady polityczne czy dotyczące ważnych decyzji społecznych.

Bukmacher Superbet w Polsce

Bukmacher Superbet wstąpił na polski rynek bukmacherski końcem 2017 roku. Rumuni dostrzegli w Polsce szansę na rozwinięcie skrzydeł. Jesteśmy pierwszym krajem na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej objętym planem ekspansji Superbetu. Bukmacher zamierza stopniowo rozszerzać działalność również na terenie innych państw. Mówi się o naszych południowych sąsiadach oraz Serbii. Superbet zawitał w nasze granice zachęcony coraz większym zainteresowaniem Polaków zakładami sportowymi. Wbrew pozorom przyczyniła się do tego ustawa antyhazardowa. Chociaż w Rumunii hazard jest legalny i internetowe kasyno przynosi bukmacherowi sporą część przychodów, to ograniczenie w Polsce wcale go nie zniechęciło. Przeciwnie, Rumuni widzą w naszym kraju ogromny potencjał.

Uzyskana jesienią 2017 roku licencja Ministerstwa Finansów pozwoliła póki co tylko na legalną działalność stacjonarną. Bukmacher Superbet wykorzystał to jednak z rozmachem. W ciągu roku w największych polskich miastach powstała już około setka punktów naziemnych. W porównaniu do konkurencji prezentują się one wyjątkowo imponująco. Superbet postanowił, że nie warto oszczędzać i od samego początku stawia na budowę wizerunku prawdziwego profesjonalisty w swojej branży. Bukmacher powoli rozpoczyna pokazywać się również jako sponsor. Na razie wziął pod swoje skrzydła żużlowy klub Falubaz Zielona Góra

Zakłady internetowe Superbet dopiero od 2019 roku 

Niestety z powodu przedłużającego się braku licencji na zakłady online, punkty stacjonarne to jedyne miejsce, gdzie można obstawiać wyniki. Strona internetowa co prawda istnieje, ale nadal nie posiada wielu funkcjonalności, na które czekają polscy gracze. Chociaż na razie na stronie nie ma nawet możliwości logowania, znajdziemy tam tabele wyników oraz sprawdzimy kursy najbliższych spotkań. Bukmacher na Superbet.pl informuje również o aktualnie obowiązujących promocjach.

Mimo że witryna nie jest jeszcze rozbudowana łatwo znaleźć na niej najważniejsze informacje, a obsługa jest bardzo intuicyjna. Od razu zauważalny jest boks, gdzie wygenerujemy kupon do druku. Po lewej stronie ekranu widoczna jest rozwijana lista dyscyplin sportowych, a wśród nich: piłka nożna, tenis, koszykówka, piłka ręczna, siatkówka, hokej na lodzie, rugby, futsal czy lotki. Na ekranie głównym prezentowane są najpopularniejsze spotkania dnia oraz mecze dostępne w ofertach specjalnych. Przejrzysta tabela pokazuje bieżące kursy. Obstawiać można zawody o różnej randze: ligi państwowe i międzynarodowe (np. Liga Narodów UEFA, NHL, NBA), rozgrywki towarzyskie czy turnieje olimpijskie. Co ważne strona internetowa stworzona została również w wersji mobilnej, więc wyniki można wygodnie obserwować na smartfonie, niezależnie od miejsca, gdzie się znajdujemy.

Promocje Superbet

Promocje specjalne Superbet, chociaż dostępne są na razie tylko w sieci punktów naziemnych, zasługują na pochwałę. Każdego dnia można skorzystać z wielu ofert, które mogą zwiększyć wygraną. Do stałych promocji Superbet należą:

  • Zakłady specjalne – zmieniają się one każdego dnia, jednak co dzień dostarczają graczom wielu emocji. Wśród nich możliwość obstawiania zdarzeń takich jak kartki, strzelcy bramek, rzuty rożne, karne czy asy serwisowe. Zostały one w widoczny sposób oznaczone na stronie symbolem gwiazdki.
  • Super mecz – dotyczy wybranych spotkań z różnych dziedzin sportowych, na które oferowane są szczególnie korzystne kursy.
  • Super EXTRA – to szansa na jeszcze większe podniesienie stawki. Oferta jest dostępna, gdy na jednym kuponie obstawionych zostanie minimum 6 meczów, w tym jeden Super EXTRA plus 5 innych spotkań z minimalnym kursem 1.10.
  • Super 6 – pozwala na skorzystanie z atrakcyjnych kursów dla 6 spotkań, po 2,80 dla każdego z nich. Ułożenie własnej kombinacji wyników może skutkować ogromną wygraną.
  • Super szansa – jest formą bonusu na otarcie łez. Jeśli spośród 11 spotkań na kuponie jedno z nich zostało przez Ciebie źle wytypowane lub wynik zmienił się w doliczonym czasie nadal masz możliwość odebrania wygranej.
  • Super bonus – jest promocją skierowaną do zapalonych i odważnych graczy. Przy obstawieniu 5 meczów na jednym kuponie za każdy kolejny wygrana powiększana jest o 5%. Maksymalnie można zyskać aż 150% bonusu!

Szybkie zakłady sportowe

W celu składania zakładów sportowych w Polsce konieczne jest udanie się do punktu stacjonarnego. Jednak można ułatwić sobie sprawę i wygenerować kupon online. Pozwala na to wygodna funkcjonalność na stronie. Do kuponu można dodać wybrane mecze, uzupełnić stawkę i od razu sprawdzić, na jaki bonus można będzie liczyć. Kupon można pobrać i wydrukować lub przepisany numer podać kasjerowi w okienku. W ten sposób zaoszczędzimy czas, ale też możemy obstawiać wyniki jeszcze przed rozpoczęciem spotkania.

W punktach w całym kraju można również na żywo obserwować i obstawiać wyniki spotkań. W tym celu klientom udostępniane są duże monitory, na których wyświetlane są bieżące rezultaty i kursy, a także transmisje live. Zawieranie zakładów jest możliwe prawie do ostatnich chwil przed rozstrzygnięciem.

Bonus powitany Superbet 

Do czasu uruchomienia platformy zakładów online nie można założyć konta, a tym samym otrzymać powitalnego bonusu dla nowych klientów. Opierając się na rumuńskiej wersji strony można jednak przypuszczać, że oferta dostępna w Polsce będzie podobna. W Rumunii bonus powitalny Superbet polega na cashbacku. Na konto zwracane jest 50% kwoty pierwszego zakładu z limitem do 250 RON. W uwagi na kurs tamtejszej waluty zbliżony do polskiego złotego, można spodziewać się, że bonus będzie miał analogiczną formę. Bukmacher nie chce dzielić się swoją ofertą dopóki oficjalnie nie zostanie ona uruchomiona.

Płatności w Superbet 

Na rumuńskiej wersji strony internetowej dostępne są najpopularniejsze opcje płatności online. Tego samego należy więc oczekiwać na polskim rynku. Bukmacher Superbet stawia na jakość i bezpieczeństwo, o czym zapewniał już od momentu uzyskania licencji Ministerstwa Finansów. Do tej pory nie można mieć żadnych zarzutów do jego działalności. Spodziewane formy płatności powinny być zatem na najwyższym poziomie, by nie dać się wyprzedzić konkurencji. Najprawdopodobniej będzie możliwe użycie znanych już graczom portfeli elektronicznych takich jak Skrill czy Neteller, płatności kartą Visa i Mastercard, bezpieczne płatności pre-paid paysafecard. W Polsce dużą popularnością cieszą się również Przelewy24 czy Dotpay, więc tych również nie powinno zabraknąć, jeśli bukmacher chce zadowolić wszystkich polskich klientów.

Aplikacja mobilna Superbet 

Tym na co najbardziej czekają współcześni gracze jest wygodna i funkcjonalna aplikacja mobilna. W tym roku wystartowała aplikacja Superbet na rumuńskim rynku. Okazała się wyjątkowo wszechstronna i spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających typerów. W dużej mierze jest odzwierciedleniem funkcjonalności dostępnych na stronie internetowej w Rumunii. Mamy więc tam możliwość obstawiania zakładów, szybkiego podglądu typowanych spotkań, generowanie kuponów do szybkich zakładów stacjonarnych. Na szczególną uwagę i pochwałę zasługuje obszerny wybór statystyk, które pomogą w podejmowaniu trafnych decyzji.

Obsługa klienta

Polska strona internetowa Superbet.pl, chociaż w tej chwili ma jeszcze ograniczone funkcje, daje klientom możliwość skontaktowania się z działem pomocy. W dolnym prawym rogu widoczny jest przycisk pomocy, który uruchamia okno wysyłania wiadomości. Można do niej dołączyć screeny, co znacznie ułatwi wyjaśnienie wątpliwości. Na stronie rumuńskiej znaleźć można również czat na żywo oraz całodobową infolinię. Możliwości skorzystania z szybkiej pomocy są więc imponujące, jeśli w Polsce będą takie same.

Bukmacher Superbet stawia na legalny biznes 

Bukmacher Superbet przez dziesięć lat istnienia na rumuńskim rynku promuje legalną i przejrzystą działalność. Podobne praktyki obiecuje polskim odbiorcom i póki co bardzo trzyma się tych zasad. Wniosek do Ministerstwa Finansów o możliwość uruchomienia zakładów sportowych przez internet jest jeszcze wstrzymywany. Tłumaczone jest to skrupulatną rozbudową serwisu, tak aby świadczone usługi online były na najwyższym europejskim poziomie. Prezes Superbet zapowiada złożenie wniosku do MF jeszcze w 2018 roku. Znając średni czas oczekiwania na decyzję, można więc spodziewać się startu platformy Superbet online w drugim kwartale 2019 roku.

Jak na razie bukmacher Superbet niezwykle prężnie rozwija swoją stacjonarną działalność w Polsce. Otwierane są już nawet pierwsze salony franczyzowe. Czy faktycznie jest to zapowiedzią równie obiecującej oferty w zakładach online? Dowiemy się w najbliższych miesiącach.

Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o.

40-496 Katowice
Ulica: 73 Pułku Piechoty 7A

REGON: 366704393
NIP: 9542775133
KRS: 0000666114

Warlewski Adam Członek Zarządu
Pechna Lukáš Członek Zarządu
Dobeš Aleš Prezes Zarządu
Laš Antonin Wiceprezes Zarządu Do Spraw Operacyjnych
Bajgar Vojtech Wiceprezs Zarządu Do Spraw Ekonomiczno-Finansowych

Do niedawna część z tych osób w zeszłym roku pracowała w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie

 

Kolejnym bohaterem będzie Superbet.

Dosyć interesująco zapowiada się nowy walczak na polskim rynku, a to ze względu na doświadczonych pracowników.

Superbet wzmocnili ludzie, którzy już od lat są kojarzeni z zakładami sportowymi. Jednymi z najciekawszych transferów są postaci Aleša Dobešaczy choćby Antonin Las i Maciej Nowak. Ten pierwszy pełnił funkcje prezesa w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie. Kolejni również reprezentowali z rynkiem.

Aleš Dobeš ma spore plany z Superbet. Jak poinformował serwis EGR założeniem na rok 2017 to otwarcie 100-150 punktów naziemnych nowego konkurenta. A co ciekawe docelową liczbą jest 250 przed Mistrzostwami Świata w Rosji w 2018 roku.

Nie tylko byli pracownicy Fortuny będą tworzyć trzon Superbet. Kilka osób z bardzo popularnego William Hilla także dołączy do zespołu. A są nimi Jamie HartPeter MorganStuart Weston czy Finbarr Joy.

Superbet jak widać nie oszczędza na pracownikach. Od razu będą chcieli podbić polski rynek, a przynajmniej konkurować z obecnymi gigantami.Serwis ten ma się otworzyć dla klientów online z końcem 2017 roku.

 

BukmacherBonusStrona www
 TotoLotek100% do 510 PLN + 25 zł za darmototolotek.pl
 FORTUNAdarmowe 15 zł bez depozytu + 400 PLNefortuna.pl
 LVBET20 zł za darmo + powitany bonus do 1000 PLNlvbet.pl
 MILENIUMbonus 20 pln + 50% do 500 PLNmilenium.pl
 SuperBetbrak danychsuperbet ?
 StS100% do 500 PLNsts.pl
 E-TOTO100% do 500 PLNetoto.pl
 FORBET100% do 650 PLN + 50 PLNiforbet.pl

 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024