Silesion.PL

serwis informacyjny

Superbet oficjalnym partnerem największego wydarzenia tenisowego w Polsce

Superbet oficjalnym partnerem BNP PARIBAS Warsaw Open

Superbet został partnerem turnieju BNP Paribas Warsaw Open, który będzie rozgrywany na kortach Legia Tenis & Golf, od 24 do 30 lipca 2023 roku. Jest to jedyny w naszym kraju turniej z cyklu WTA 250, w którym biorą udział najlepsze tenisistki z Polski i zagranicy.

Na tegorocznym turnieju, ponownie będzie można oglądać liderkę światowego rankingu Igę Świątek. Będzie to pierwszy turniej po wielkoszlemowym Wimbledonie, w którym zagra Iga. Poza nią kibice zobaczą w akcji m.in. Marie Bouzkovą, Shuai Zhang, Markétę Vondroušovą, Lindę Noskovą czy Lindę Fruhvirtovą.

Z wielką przyjemnością dołączamy do grona partnerów największego wydarzenia tenisowego w Polsce. W ramach współpracy będziemy wspierać warszawski turniej i organizatorów, ale przygotowaliśmy też specjalną strefę aktywacji dla pełnoletnich kibiców tenisa i oczywiście wyjątkowe oferty dla chcących obstawiać rozgrywane mecze. Kontynuujemy naszą strategię wsparcia różnorodnych dyscyplin sportowych – piłki nożnej, tenisa, szachów czy darta – mówi Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska

To jak popularny, dzięki Idze Świątek i Hubertowi Hurkaczowi, stał się tenis można było obserwować podczas trwającego Wimbledonu. Iga skończyła udział w turnieju na ćwierćfinale ulegając Elinie Svitolinie, natomiast Hubert w 1/8 przegrał z Novakiem Djokoviciem. Turniej wielkiego szlema na trawiastych kortach budził ogromne zainteresowanie widzów, ale także kibiców chcących obstawiać mecze.

Mecze Igi Świątek są bardzo popularne wśród naszych graczy. Na mecz 4 rundy Wimbledonu Igi z Belindą Bencic przyjęliśmy 2.5x więcej stawek niż na inne mecze kobiet na tym samym etapie turnieju, podobna sytuacja miała miejsce w przypadku meczu ze Svitoliną – mecz Igi cieszył się zdecydowanie większym zainteresowaniem niż rozgrywany w tym samym dniu Pegula-Vondrousova. Jeszcze większym zainteresowaniem cieszą się męskie mecze, spotkanie DjokovicHurkacz to prawie 1.5x więcej stawek niż gracze obstawili na mecz ŚwiatekBencic – mówi Mariusz Paradowski, Head of Trading Superbet,

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

Superbet aktywnie wspiera różne dyscypliny sportowe. Od lipca 2023 firma została sponsorem strategicznym Lecha Poznań oraz Akademii. To jedna z największych umów w polskiej piłce klubowej i pierwsza w takiej formule. Superbet i Fundacja Superbet są także współorganizatorami turnieju szachowego z cyklu Grand Chess Tour. Superbet RAPID & BLITZ POLAND 2023, po raz kolejny zgromadził najlepszych zawodników na świecie i tłumy kibiców. Firma została też partnerem i sponsorem tytularnym pierwszego w historii turnieju PDC World Series of Darts – Superbet Poland Darts Masters, który zagościł w Polsce na początku lipca. Turniej rozgrywany w Warszawie zgromadził gwiazdy dyscypliny i czołowych zawodników Europy Wschodniej.

Zaklady bukmacherskie Superbet oficjalnym partnerem BNP PARIBAS Warsaw Open

O SUPERBET

Grupa Superbet to dynamicznie rosnący, globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line. Jest 11. najwyżej notowaną firmą gier on-line na świecie i jednym z największych graczy w Europie. Grupa działa na blisko 30 rynkach i zatrudnia ponad 3,5 tysiąca pracowników na całym świecie. Udziałowcem Grupy jest największy na świecie fundusz private equity – amerykański Blackstone. Superbet inwestuje w innowacyjne oraz autorskie rozwiązania technologiczne. Superbet rozwija się organicznie oraz poprzez akwizycje, zarówno w Europie Zachodniej, jak i w regionie CEE. Grupa na świecie działa pod markami Superbet, Napoleon i Lucky Days. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako Superbet. Od 2020 roku oferuje zakłady on-line w oparciu o zezwolenie Min. Finansów RP w aplikacji mobilnej na systemy iOS, Android oraz na stronie superbet.pl. Firma jest zdobywcą nagród w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 i 2022 w kategorii Najlepszy Bukmacher, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022. Został też wyróżniony w 2022 roku przez United Nations Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024