Silesion.PL

serwis informacyjny

Superbet na dłużej z Kanałem Sportowym. Ambitne plany w sportowym roku

Partnerstwo największego sportowego projektu na YouTube – Kanału Sportowego – oraz wicelidera polskiego rynku bukmacherskiego online, marki Superbet, zostało przedłużone. – Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy i przekonani, że w tym sportowym roku zrealizujemy wspólnie wiele ciekawych projektów – podkreśla Katarzyna Gawlik, członkini zarządu Superbet Polska.

Bukmacher SUPERBET współpracuje z Kanałem Sportowym od maja 2022 roku, a jego ambasadorami jest dwóch ze współzałożycieli najpopularniejszego sportowego projektu na YouTube: Mateusz Borek oraz Tomasz Smokowski. Kanał Sportowy może pochwalić się ponad milionem wiernych subskrybentów i ugruntowaną pozycją jeśli chodzi o dostarczanie odbiorcom rozrywki sportowo-lifestylowej.

– Nie mieliśmy wątpliwości, że chcemy iść dalej drogą, którą podążamy od półtora roku. Wierzymy w Kanał Sportowy tak samo, jak wierzyliśmy na początku współpracy. Trzymamy mocno kciuki za naszych partnerów i ich dalszy rozwój. W tym roku przed nami piłkarskie mistrzostwa Europy a także igrzyska olimpijskie w Paryżu. Jesteśmy przekonani, że wspólnie z Kanałem Sportowym dostarczymy przy okazji tych imprez, i nie tylko, mnóstwo ciekawych treści dla sympatyków sportu – podkreśla Bartosz Malaka, Head of Marketing w Superbet Polska.

– Cieszymy się, że przez kolejne lata z bliska będziemy mogli obserwować kapitalny rozwój firmy Superbet na Polskim rynku. Mamy nadzieję jak najbardziej się do tego procesu przyczynić. To wspaniałe mieć takiego partnera jak Superbet, na którego można liczyć w każdej sytuacji. Dziękujemy za zaufanie i trzymamy kciuki za szybkie osiągniecie pozycji lidera na rynku bukmacherskim w naszym krajumówi Agnieszka Prachniak, Dyrektor ds. Rozwoju biznesu w Kanale Sportowym.

Superbet, jako partner kanału, może liczyć na szerokie świadczenia brandingowe w popularnych formatach, a także akcje specjalne przybliżające widzom kluczowe wydarzenia sportowe, w które zaangażowany jest bukmacher. Nie zabraknie również specjalnych promocji dla widzów KS. – Oczywiście będziemy mocno zaznaczali swoją obecność w najważniejszych formatach, ale chcemy też dalej korzystać ze współpracy z Kanałem Sportowym jako ważnego nośnika przy imprezach, w które jesteśmy zaangażowani, nawet jeśli nie dotyczą dyscyplin z pierwszych stron gazet. Dzięki Superbet Poland Darts Masters Polacy pokochali dart, a Superbet Rapid&Blitz przybliżył rodakom szachy. Rolą naszej współpracy z takim medium jak KS będzie również promowanie tych mniej znanych dyscyplin, które też potrafią być ciekawe i widowiskowe – mówi Katarzyna Gawlik.

Superbet jest sponsorem między innymi Lecha Poznań, Górnika Zabrze, GKS Tychy czy Polskiego Związku Narciarskiego. – Na pewno postaramy się zadbać wspólnie z partnerami o to, żeby w Kanale Sportowym nie zabrakło ekskluzywnych treści dla kibiców „naszych” klubów czy sympatyków skoków narciarskich. Przede wszystkim jednak jesteśmy przekonani, że Kanał Sportowy wciąż będzie nadawał ton w dyskusji o sporcie, a Superbet będzie jej częścią – podsumowuje Bartosz Malaka.

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy freebet w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK, dokonaj pierwszego depozytu (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera freebet 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie freebet od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Freebet Cashbacku do 3500 PLN

***

O SUPERBET

Grupa Superbet to globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line charakteryzujący się wysoką dynamiką wzrostu i szybkim rozwojem. Jest 11. najwyżej notowaną firmą gier on-line na świecie i jedną z największych w Europie. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako marka Superbet. Od 2020 roku oferuje zakłady on-line w aplikacji mobilnej oraz na stronie superbet.pl. Na koniec 2023 roku Superbet miał ponad 20% udziału w polskim rynku bukmacherskim online i był trzecim największym bukmacherem w kraju.

Firma może się pochwalić nagrodami w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 i 2022 w kategorii Najlepszy Bukmacher, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022. Został też wyróżniony w 2023 roku przez United Nations Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie. Bukmacher otrzymał również nagrodę w konkursie „Złote Spinacze 2023” za komunikację turnieju szachowego Superbet Rapid&Blitz. Od 1 lipca 2023 roku został sponsorem strategicznym Lecha Poznań oraz jego Akademii. To jedna z największych umów partnerskich w polskiej piłce klubowej i pierwsza w takiej formule. W Ekstraklasie sponsoruje też Górnika Zabrze, a w niższych ligach GKS Tychy i Stomil Olsztyn

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024