Silesion.PL

serwis informacyjny

Licytuj dla WOŚP dzień z Matim Borkiem i wejściówki VIP na turniej darta w Polsce!

WOŚP jest super! Zwiedzaj Dębicę z Mateuszem Borkiem i zobacz największy polski turniej darts jako VIP

Wśród aukcji charytatywnych na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, wiele to prawdziwe perełki! Superbet, wicelider polskiego rynku bukmacherskiego online, również włącza się do zbiórki, która w tym roku ma na celu walkę z chorobami układu oddechowego. Fani sportu mogą licytować cały dzień spędzony w rodzinnej Dębicy z Mateuszem Borkiem oraz pakiet biletów VIP na turniej Superbet Poland Darts Masters 2024. – Warto pomagać i włączać swoich partnerów czy ambasadorów do szczytnych akcji. Nie mieliśmy wątpliwości, że ponownie chcemy włączyć się do akcji WOŚP – podkreśla Katarzyna Gawlik, dyrektorka marketingu Superbet Polska.

Mateusz Borek to jeden z najbardziej rozpoznawalnych komentatorów sportowych w Polsce i współzałożyciel Kanału Sportowego na Youtube. W dziennikarskim dorobku ma skomentowane finały najważniejszych imprez klubowych i reprezentacyjnych, a także sukcesy naszej kadry. Przy tym wszystkim, jak sam podkreśla, pozostał jednak „skromnym chłopakiem z Dębicy”. Dlatego też Superbet, którego Borek jest ambasadorem, zdecydował się wystawić na licytację możliwość spędzenia dnia z gwiazdą dziennikarstwa sportowego właśnie w jego rodzinnej miejscowości. W ramach pakietu zwycięzca aukcji będzie miał możliwość uczestnictwa w wyjątkowym zwiedzaniu podkarpackiej Dębicy, której dumnym przedstawicielem jest urodzony tam Mateusz Borek, wspólnym obiedzie i oglądaniu meczu miejscowej Wisłoki.

– Mateusz to jeden z czołowych dziennikarzy sportowych, a dyskusje z nim o futbolu to ogromna przyjemność dla każdego. Jestem przekonany, że zwycięzca spędzi z nim wspólnie ciekawy dzień, pełny rozmów o sporcie, piłkarskich anegdot i emocji. Dla Mateusza to będzie sentymentalna podróż, którą uświetni wspólne oglądanie meczu Wisłoki, klubu który wspieramy. Serdecznie zapraszam do licytacji – mówi Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska.

LINK DO AUKCJI – licytacja trwa do 1. lutego.

Bullseye, czyli zostań VIP-em na turnieju darts

Turniej Superbet Poland Darts Masters to największa impreza darts, jaka odbywa się w naszym kraju. Pierwsza edycja miała miejsce w zeszłym roku, a wypełniony po brzegi Torwar był świadkiem fantastycznej imprezy z udziałem polskich i zagranicznych gwiazd tego zyskującego wielką popularność sportu. Tegoroczna edycja odbędzie się w trzykrotnie większej Arenie Gliwice, a bilety już teraz rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Organizatorzy nie mają wątpliwości, że czeka nas kolejny soldout, bo fani spragnieni sportowych emocji i dobrej zabawy już dawno zakreślili na czerwono w kalendarzach daty 14-15 czerwca, kiedy odbędzie się turniej. Chcesz mieć pewność, że szansa zobaczenia z bliska zmagań czołowych darterów Cie nie ominie? Superbet wystawił na licytację podwójną wejściówkę VIP, uprawniającą do śledzenia całości z odległości… lecącej rzutki. Na dodatek, zwycięzca aukcji wróci do domu z tarczą podpisaną przez czołowych zawodników występujących w turnieju.

– Superbet Poland Darts Masters to impreza, która była dla nas w zeszłym roku jednym z największych pozytywnych zaskoczeń. Wiedzieliśmy, że darts to niezwykle emocjonujący sport, ale i tak frekwencja oraz ogromna energia publiczności przerosła nasze oczekiwania jako sponsora tytularnego turnieju. W tym roku impreza będzie miała jeszcze większy rozmach, dlatego serdecznie zachęcamy do licytowania wejściówek VIP, z których cały dochód zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Wygranie takiej aukcji to jak rzut w sam środek tarczy! – uśmiecha się Katarzyna Gawlik.

LINK DO AUKCJI – licytacja trwa do 1. lutego.

Przypominamy, że w ramach współpracy Superbetu z telewizją CANAL+ oraz Lechem Poznań, na licytację trafiła również możliwość obejrzenia dowolnego wiosennego domowego meczu Kolejorza w ekstraklasie od telewizyjnego zaplecza. Jeśli chcesz zobaczyć jak pracuje ekipa telewizyjna, komentatorzy, a na dodatek obejrzeć spotkanie Lecha z niezwykłej perspektywy, możesz włączyć się do licytacji TUTAJ LINK.

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy freebet w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK, dokonaj pierwszego depozytu (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera freebet 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie freebet od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Freebet Cashbacku do 3500 PLN

***

O SUPERBET

Grupa Superbet to globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line charakteryzujący się wysoką dynamiką wzrostu i szybkim rozwojem. Jest 11. najwyżej notowaną firmą gier on-line na świecie i jedną z największych w Europie. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako marka Superbet. Od 2020 roku oferuje zakłady on-line w aplikacji mobilnej oraz na stronie superbet.pl. Na koniec 2023 roku Superbet miał ponad 20% udziału w polskim rynku bukmacherskim online i był trzecim największym bukmacherem w kraju.

Firma może się pochwalić nagrodami w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 i 2022 w kategorii Najlepszy Bukmacher, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022. Został też wyróżniony w 2023 roku przez United Nations Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie. Bukmacher otrzymał również nagrodę w konkursie „Złote Spinacze 2023” za komunikację turnieju szachowego Superbet Rapid&Blitz. Od 1 lipca 2023 roku został sponsorem strategicznym Lecha Poznań oraz jego Akademii. To jedna z największych umów partnerskich w polskiej piłce klubowej i pierwsza w takiej formule. W Ekstraklasie sponsoruje też Górnika Zabrze, a w niższych ligach GKS Tychy i Stomil Olsztyn

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024