Silesion.PL

serwis informacyjny

Superbet i fani kolarstwa pomagają diabetykom

Zarząd Główny Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków zdecydował na co przeznaczone zostanie 100 tysięcy złotych, które przekazał Superbet. Dzięki darowiźnie stowarzyszenie zrealizuje dwa cele w 2024 roku, związane z edukacją i szkoleniami dot. cukrzycy. Przekazaną sumę wykręcili miłośnicy jazdy na rowerze w akcji SuperbetKręć kilometry w szczytnym celu!”.

Wyzwanie trwało pomiędzy 1 a 23 lipca, czyli podczas tegorocznego Tour de France i przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów.W ramach akcji za każde 340,4 km przejechane na rowerze Superbet przekazywał 100 złotych na stowarzyszenie pomagające osobom z cukrzycą. W wyzwaniu w aplikacji Strava wzięło udział prawie 2000 uczestników, a prawie połowa z nich przejechała minimum 340 kilometrów.

Jesteśmy dumni z tego jak wiele osób zaangażowało się w naszą akcję i jak wielkie wsparcie możemy dzięki temu przekazać Polskiemu Stowarzyszeniu Diabetyków. Jestem pewien, że dzięki akcji „Kręć kilometry w szczytnym celu!” uda nam się realnie wesprzeć osoby żyjące z cukrzycą i zwrócić uwagę na ten ważny społecznie problem. Przy ogromnej pracy całego zespołu Superbet, zaangażowaniu naszego ambasadora Jerzego Dudka i prawie dwóch tysięcy miłośników dwóch kółek udało nam się wykręcić tak niesamowity wynik – mówi Łukasz Seweryniak, prezes Superbet.

Zebrane pieniądze zostały przekazane najstarszemu, a jednocześnie jednemu z największych stowarzyszeń pacjentów w Polsce, które wspiera i edukuje osoby z cukrzycą. Polskie Stowarzyszenie Diabetyków liczy blisko 330 oddziałów i kół, zrzeszając w sumie około 55 tysięcy pacjentów i ich rodzin.

Darowizna Superbet sfinansuje dwa projekty realizowane w 2024 roku. Pierwszy jest skierowany do osób z cukrzycą i ich bliskich. Ma na celu bezpośrednią edukację pacjentów, zapobieganie powikłaniom cukrzycowym i poprawę jakości życia z cukrzycą. Drugi projekt to szkolenia i podnoszenie kompetencji lokalnych liderów oddziałów, którzy zajmują się pomocą diabetykom oraz szerzeniem świadomości i profilaktyki cukrzycy na terenie całego kraju – od małych miejscowości po duże miasta.

To na liderach lokalnych społeczności opiera się ciężar bezpośredniego dbania o pacjentów i osoby zagrożone cukrzycą. Dlatego jest bardzo ważne, żeby te osoby były jak najlepiej wyszkolone i wyedukowane. Muszą doskonalić swoje kompetencje, aby móc jak najlepiej czynić dobro wśród ludzi. Dzięki akcji Superbet i przekazanej darowiźnie będziemy w stanie zrealizować oba cele i pomóc pacjentom lepiej radzić sobie z chorobą – wyjaśnia Anna Śliwińska, prezes Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

Łącznie miłośnicy kolarstwa w ramach akcji przejechali ponad 861 tysięcy kilometrów – średnio 865 kilometrów na osobę. Trzej najlepsi uczestnicy przejechali w trakcie akcji łącznie prawie 11 tysięcy kilometrów. Każdy z nich pokonał dystans większy niż kolarze w tegorocznym wyścigu dookoła Francji. Rekordzista, który zajął pierwsze miejsce w akcji „Kręć kilometry w szczytnym celu!”, przejechał w ciągu 23 dni wyzwania 3884,8 kilometrów.

O SUPERBET

Grupa Superbet to dynamicznie rosnący, globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line. Jest 11. najwyżej notowaną firmą gier on-line na świecie i jednym z największych graczy w Europie. Grupa działa na blisko 30 rynkach i zatrudnia ponad 3,5 tysiąca pracowników na całym świecie. Udziałowcem Grupy jest największy na świecie fundusz private equity – amerykański Blackstone. Superbet inwestuje w innowacyjne oraz autorskie rozwiązania technologiczne. Superbet rozwija się organicznie oraz poprzez akwizycje, zarówno w Europie Zachodniej, jak i w regionie CEE. Grupa na świecie działa pod markami Superbet, Napoleon i Lucky Days. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako Superbet. Od 2020 roku oferuje zakłady on-line w oparciu o zezwolenie Min. Finansów RP w aplikacji mobilnej na systemy iOS, Android oraz na stronie superbet.pl. Na koniec 2 kwartału 2023 roku Superbet miał 17,5% udziału w polskim rynku bukmacherskim i był trzecim największym bukmacherem w kraju. Firma jest zdobywcą nagród w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 i 2022 w kategorii Najlepszy Bukmacher, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022. Został też wyróżniony w 2022 roku przez United Nations Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie. Superbet od 1 lipca 2023 roku został sponsorem strategicznym Lecha Poznań oraz jego Akademii. To jedna z największych umów w polskiej piłce klubowej i pierwsza w takiej formule. W Ekstraklasie Superbet sponsoruje też Górnika Zabrze, a w niższych ligach GKS Tychy i Stomil Olsztyn.

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , dokonaj pierwszego depozytu (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023