Silesion.PL

serwis informacyjny

Super Box: 10 PLN freebet za Bundeslige 17 kwietnia

Startuje Super Box z pula nagrod 5 000 000 PLN od Superbet

Startuje Super Box z pula nagrod 5 000 000 PLN od Superbet

W kwietniu Superbet wystartował z najnowszą promocyjną akcją, która potrwa przez cały miesiąc! Każdego dnia sprawdzaj swój SUPER BOX i odbieraj bonusy codziennie. Postępuj zgodnie z warunkami promocji podanymi w okienku SuperBox i odbierz bonus! Bonus zostanie aktywowany na koncie gracza do 48 godzin od zakończenia promocji.

W jaki sposób otrzymać Freebet 10 PLN?

 1. Zaakceptuj udział w promocji klikając wyskakujące okienko.
 2. Postaw zakład singiel lub multi za dokładnie 20 PLN.
 3. Promocyjny kupon musi zawierać spotkania tylko z oferty na Bundesligę rozgrywane w dniu dzisiejszym.
 4. Do oferty kwalifikują się zakłady przedmeczowe, na żywo lub mieszane.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

W SuperBoxie możesz liczyć codziennie na nowy bonus, aż do końca miesiąca! Naprawdę, każdego dnia! Wystarczy, że zalogujesz się na konto gracza SUPERBET i przejdziesz do zakładki Superbox w sekcji promocje, lub klikniesz skrót na stronie głównej!

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „10 PLN Freebet za Bundesligę”

 1. W promocji biorą udział Gracze, którzy postawią w okresie trwania promocji zakład za dokładnie 20 PLN na spotkania Bundesligi, rozgrywane w dniu 17.04.2022 roku. Do oferty kwalifikują się zakłady pochodzące wyłącznie regularnej z oferty operatora.
 2. Promocyjny zakład musi zostać złożony za dokładnie 20 PLN z konta depozytowego.
 3. Do promocji kwalifikują się zakłady typu singiel i multi, a także z oferty przedmeczowej i na żywo.
 4. Minimalny kurs kuponu promocyjnego nie jest wymagany.
 5. Na promocyjnym kuponie muszą znajdować się wyłącznie zakłady na spotkania z regularnej oferty operatora na mecze Bundesligi. Jeśli na kuponie znajdzie się inne, niż wymienione powyżej zdarzenie, kupon ten nie będzie brany pod uwagę w promocji.
 6. Zakłady systemowe nie kwalifikują się do promocji.
 7. Aby wziąć udział w promocji postawiony zakład musi zostać rozliczony w tym samym dniu. W promocji nie biorą udział zakłady, których rozliczenie nastąpiło w dniu kolejnym, lub z jakiegoś powodu rozliczenie zostało opóźnione.
 8. Promocja zaczyna się, o godzinie 00:01 i trwa do godziny 23:59.
 9. W promocji może wziąć udział tylko jeden kupon.
 10. Kupony postawione za bonus, lub jakiekolwiek inne nagrody nie kwalifikują do otrzymania bonusu.
 11. Kupony SuperBets nie będą zaliczane do wzięcia udziału w niniejszej promocji.
 12. Kwota bonusu w postaci freebetu wynosi dokładnie 10 PLN.
 13. Bonus będzie aktywowany do 48 godzin od rozliczenia promocyjnego kuponu.
 14. W promocji biorą udział zakłady złożone wyłącznie z regularnej oferty na mecze Bundesligi w okresie trwania promocji.
 15. Kupony zawierające mecze z zakładki „Specjalne”, „Gry Karciane” i z zakładki „Wirtualne” nie biorą udziału w niniejszej Promocji.
 16. Kupony anulowane nie będą zaliczane do wzięcia udziału w niniejszej promocji.
 17. Kupony zamknięte przy opcji cashout nie biorą udziału w promocji.
 18. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 19. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.

Przez cały kwiecień, w nowej promocji legalnego bukmachera Superbet pod nazwą “SuperBox” bonusy możesz otrzymać każdego dnia! W tym miesiącu do rozdania jest aż 5 000 000 PLN w bonusach!

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024