Silesion.PL

serwis informacyjny

Wielkie granie w Wielką Sobotę. Super Piątka z Super Regio

Wielkie granie w Wielka Sobote superbet

Wielkie granie w Wielka Sobote superbet

Piłkarscy kibice z pewnością przerwą dzisiaj przygotowania do Wielkanocnego świętowania, bo ciekawych wydarzeń w ligach Super Regio nie brakuje. Natomiast legalny bukmacher w Polsce, czylu Superbet jak zwykle, wybrał dla Was najciekawsze.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Mamry Giżycko – Pelikan Łowicz

sobota 16 kwietnia, godzina 14:00

Dla obu ekip to typowy mecz „o życie”. Wszystko za sprawą sytuacji w… 2. Lidze. Wygląda bowiem, że z tego poziomu spadną Ostróda i Grodzisk Mazowiecki, a to spowoduje efekt domina w kolejnych ligach. Najprawdopodobniej w grupie 1 III ligi, zamiast 3 spadkowiczów, miejsce w rozgrywkach zwolnić będzie musiało 5 zespołów. Z tego powodu na zagrożonych pozycjach są zarówno Mamry jak i Pelikan. Oba zespoły ostatnio w niezłej dyspozycji. Kto wygra nie wiadomo ale emocji na pewno nie zabraknie!

Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Grudziądz

sobota 16 kwietnia, godzina 16:00

Spotkanie w Kołobrzegu można spokojnie nazwać meczem o awans, bo zmierzą się w bezpośrednim pojedynku o awans. Jeszcze niedawno faworytem byłaby Olimpia, ale dwa niespodziewane remisy w ostatnich trzech kolejkach spowodowały że na fotel lidera wskoczyła Kotwica. To właśnie zespół znad morza jest obecnie w lepszym położeniu. Trzy punkty przewagi i jesienna wygrana sprawiają, że nawet remis będzie dobrym wynikiem dla podopiecznych Dietmara Brehmera. Jednak w Kołobrzegu myślą tylko o zwycięstwie, które oznacza prawie pewny awans. Czy tak właśnie będzie?

Piast Żmigród – LKS Goczałkowice

sobota 16 kwietnia, godzina 13:30

Rewelacyjny beniaminek z Goczałkowic ostatnio zdecydowanie spuścił z tonu, a co gorsza zatracił swój atut defensywny. Spowodowane jest to prawdopodobnie kontuzją Łukasza Piszczka, bo pod jego nieobecność obrona kompletnie się rozsypała. Czasami w takiej sytuacji potrzebn jest jeden mecz, by wskoczyć na właściwe tory. Czy tak będzie w Żmigrodzie? Piast na pewno w tym nie pomoże, bo sam potrzebuje punktów. Przewaga nad strefą spadkową jest bardzo niewielka i każde oczko w tabeli jest dla nich obecnie na wagę złota.

ŁKS Łagów – Stal Stalowa Wola

sobota 16 kwietnia, godzina 16:00

ŁKS to chyba największe pozytywne zaskoczenie tego sezonu. Chociaż w Łagowie głośno tego nie mówią, to na pewno chętnie skorzystają ze sprzyjających okoliczności i powalczą o awans. Po przeciwnej stronie popularna Stalówka. Zespół z największym budżetem i będący dla odmiany największym rozczarowaniem. W Stalowej Woli przerabiają już trzeciego trenera w obecnych rozgrywkach. Szanse na włączenie się do walki o promocję są już czysto matematyczne. Dla obecnego szkoleniowca Łukasza Surmy pozostało więc już chyba tylko zatarcie złego wrażenia po poprzednikach i poprawienie nastrojów wśród wściekłych kibiców. Zrobić to można tylko dobrą postawą na boisko. W Łagowie nadarza się do tego doskonała okazja.

Włocłavia Włocławek – Unia Solec Kujawski

sobota 16 kwietnia, godzina 18:00

We Włocławku zmierzą się dwie obecnie najlepsze drużyny z grupy kujawsko-pomorskiej. Dla gospodarzy, jeżeli myślą poważnie o wygraniu rozgrywek liczy się tylko zwycięstwo. Będący w lepszym położeniu goście, przed remis wzięliby „w ciemno”, bo dzięki temu w tabeli zachowany zostałby status quo. Warto podkreślić, że będzie to mecz najlepszej defensywy w lidze (tylko 9 straconych bramek Włocławka) przeciw zdecydowanie najlepszej ofensywie (aż 82 strzelone gole przez Solec Kujawski). Zwycięży atak czy obrona? A może padnie remis, tak jak w jesiennym meczu?

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024