Silesion.PL

serwis informacyjny

Streamer Popo czyli Piotr Węgrzyn esportowym ambasadorem Betcris

Popo nowym esportowym ambasadorem Betcris 2021

Popo nowym esportowym ambasadorem Betcris 2021

Już kilka dni temu nowy legalny bukmacher BETCRIS zapowiadał naprawdę duży deal a dziś w końcu go ogłosić! Od piątku 8 października 2021r. esportową twarzą i aktywnie działającym ambasadorem zostaje Popo, czyli Piotr Węgrzyn. Popo jest niesamowicie popularnym streamerem, kreatywnym twórcą i prawdziwym mistrzem interakcji. Współpraca ta stanowi kolejny duży krok w ramach budowania bogatego esportowego portfolio marki Betcris, legalnego bukmachera działającego od sierpnia br. w Polsce.

BETCRIS #TwojeEsportoweMiejsceDoGry

Popo na pokładzie esportowego Betcris

Niemal 350 tys. obserwujących na Twitchu, 84 tys. subskrybentów na YouTube, a od niedawna na koncie także spektakularna wygrana w 2. rundzie 11. Fame MMA nad Mikserem. Piotek POPO Węgrzyn, członek topowej grupy Xayoo Industries to aktualnie jedna z najgorętszych osobowości w streamerskim świecie. Jednak główna karta przetargowa Piotrka to jego oryginalna osobowość i niesamowity kontakt z followersami.

Dokonując wyboru ambasadora naszej esportowej oferty szukaliśmy kogoś zaangażowanego i autentycznego. Kogoś, kto oprócz posiadania imponujących zasięgów w mediach społecznościowych będzie naturalnym łącznikiem między marką Betcris a nowymi i aktualnymi graczami zainteresowanymi obstawianiem esportu. Wierzymy, że ta współpraca przyniesie obu stronom wiele korzyści i jeszcze więcej frajdy, bo jesteśmy otwarci na kreatywne rozwiązania i propozycje dotyczące naszej oferty przekazywane za pośrednictwem Piotrka przez jego społeczność – skomentowała Urszula Wasilewska, marketing manager Betcris Polska.

Esportowa oferta Betcris: specjalny powitalny bonus, rozgrywki, streamy

Esportowa oferta powitalna dla nowych graczy Betcris została przygotowana specjalnie dla obserwatorów Piotrka na kod „Popo”, a w niej zawarte są:

  • 50 PLN na zakład bez ryzyka,
  • 200 PLN freebetu na start,
  • 50 PLN do wykorzystania na w zakładce ESPORT.

W ramach ambasadorskiej współpracy z Popem zaplanowane są także akcje specjalne w dedykowanych esportowych profilach na Facebooku i Twitterze Betcris Esports, a także dalszy rozwój oferty tych rozgrywek. Za koordynację współpracy odpowiedzialna jest agencja eMinePro, która świadczy usługi łącząc branże gamingową oraz bukmacherską.

Polska społeczność fanów esportu z roku na rok dynamicznie rośnie, co naturalnie przekłada się również na zainteresowanie turniejami esportowymi w zakładach bukmacherskich. Dlatego bukmacher BETCRIS chce wychodzić jak najbardziej naprzeciw oczekiwaniom klientów, dając im coś więcej niż tylko standardową obecnie na rynku możliwość obstawiania najpopularniejszych rozgrywek. W ramach dedykowanej zakładki ESPORT dostarcza streamy do bezpłatnego śledzenia, naprawdę szeroki wybór turniejów polskich i zagranicznych, a także aktualne i planowane w najbliższej przyszłości atrakcyjne bonusy.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author