Silesion.PL

serwis informacyjny

Streamer Popo czyli Piotr Węgrzyn esportowym ambasadorem Betcris

Już kilka dni temu nowy legalny bukmacher BETCRIS zapowiadał naprawdę duży deal a dziś w końcu go ogłosić! Od piątku 8 października 2021r. esportową twarzą i aktywnie działającym ambasadorem zostaje Popo, czyli Piotr Węgrzyn. Popo jest niesamowicie popularnym streamerem, kreatywnym twórcą i prawdziwym mistrzem interakcji. Współpraca ta stanowi kolejny duży krok w ramach budowania bogatego esportowego portfolio marki Betcris, legalnego bukmachera działającego od sierpnia br. w Polsce.

BETCRIS #TwojeEsportoweMiejsceDoGry

Popo na pokładzie esportowego Betcris

Niemal 350 tys. obserwujących na Twitchu, 84 tys. subskrybentów na YouTube, a od niedawna na koncie także spektakularna wygrana w 2. rundzie 11. Fame MMA nad Mikserem. Piotek POPO Węgrzyn, członek topowej grupy Xayoo Industries to aktualnie jedna z najgorętszych osobowości w streamerskim świecie. Jednak główna karta przetargowa Piotrka to jego oryginalna osobowość i niesamowity kontakt z followersami.

Dokonując wyboru ambasadora naszej esportowej oferty szukaliśmy kogoś zaangażowanego i autentycznego. Kogoś, kto oprócz posiadania imponujących zasięgów w mediach społecznościowych będzie naturalnym łącznikiem między marką Betcris a nowymi i aktualnymi graczami zainteresowanymi obstawianiem esportu. Wierzymy, że ta współpraca przyniesie obu stronom wiele korzyści i jeszcze więcej frajdy, bo jesteśmy otwarci na kreatywne rozwiązania i propozycje dotyczące naszej oferty przekazywane za pośrednictwem Piotrka przez jego społeczność – skomentowała Urszula Wasilewska, marketing manager Betcris Polska.

Esportowa oferta Betcris: specjalny powitalny bonus, rozgrywki, streamy

Esportowa oferta powitalna dla nowych graczy Betcris została przygotowana specjalnie dla obserwatorów Piotrka na kod „Popo”, a w niej zawarte są:

  • 50 PLN na zakład bez ryzyka,
  • 200 PLN freebetu na start,
  • 50 PLN do wykorzystania na w zakładce ESPORT.

W ramach ambasadorskiej współpracy z Popem zaplanowane są także akcje specjalne w dedykowanych esportowych profilach na Facebooku i Twitterze Betcris Esports, a także dalszy rozwój oferty tych rozgrywek. Za koordynację współpracy odpowiedzialna jest agencja eMinePro, która świadczy usługi łącząc branże gamingową oraz bukmacherską.

Polska społeczność fanów esportu z roku na rok dynamicznie rośnie, co naturalnie przekłada się również na zainteresowanie turniejami esportowymi w zakładach bukmacherskich. Dlatego bukmacher BETCRIS chce wychodzić jak najbardziej naprzeciw oczekiwaniom klientów, dając im coś więcej niż tylko standardową obecnie na rynku możliwość obstawiania najpopularniejszych rozgrywek. W ramach dedykowanej zakładki ESPORT dostarcza streamy do bezpłatnego śledzenia, naprawdę szeroki wybór turniejów polskich i zagranicznych, a także aktualne i planowane w najbliższej przyszłości atrakcyjne bonusy.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).