Silesion.PL

serwis informacyjny

Darmowe 20 PLN w Betcris i zwycięstwo Polaków z Albanią bez ryzyka

Freebet 20 PLN bez depozytu betcris kod silesion

Freebet 20 PLN bez depozytu betcris kod silesion

Wkraczamy w decydujący etap eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze! We wtorek odbędzie się jedno z najważniejszych spotkań dla reprezentacji Polski w tym roku! W związku z tym legalny bukmacher Betcris przygotował specjalną ofertę dla stałych i nowych graczy na mecz Polska – Albania!

Dla każdego nowego Gracza, który zarejestruje się z kodem SILESION w godzinach 10:00 – 23:00 w dniu meczu Albania – Polska (we wtorek 12.10.2021) przygotowano 20 PLN we freebecie, który należy wykorzystać na kupon AKO 3+ (łącznie min. 2.50[poj. 1.25]) z oferty w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata ze strefy UEFA (Europa).

Nie masz jeszcze konta w Betcris? Zatem trafiłeś na idealny moment!

Już we wtorek reprezentacja Polski zmierzy się z Albanią, a my przygotowaliśmy dla Ciebie darmowy zakład! Załóż konto już teraz!

Dla każdego nowego użytkownika, który zarejestruje się 12.10.2021 roku w godzinach 10:00 – 23:00 przygotowaliśmy niespodzianankę – FREEBET 20 PLN!

Przyznany freebet należy wykorzystać w dniu przyznania (12.10.2021) na zawarcie zakładu AKO (z oferty przedmeczowej lub live) z min. kursem całkowitym 2.50 zawierającego co najmniej 3 zdarzenia z oferty na mecze rozgrywane w ramach eliminacji do MŚ ze strefy UEFA (Europa), przy czym minimalny kurs każdego ze zdarzeń wynosi 1.25.

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI “Freebet 20 PLN bez depozytu ” obowiązującej w dniu 12.10.2021 r. od godz. 10:00 do godz. 23:00:

1. Organizatorem promocji „Freebet 20 PLN bez depozytu” jest Mr Bet Zakłady Bukmacherskie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652.
2. Promocja „Freebet 20 PLN bez depozytu” obowiązuje w dniu 12.10.2021 od godziny 10:00 do 23:00 lub do zakończenia wtorkowych meczów, rozgrywanych w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata ze strefy UEFA (Europa).
3. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Nowych Klientów BETCRIS, jest dokonanie prawidłowej rejestracji na stronie www.betcris.pl (czyli otwarcia Konta na stronie www.betcris.pl) w czasie trwania promocji określonym w punkcie 2.
4. Klienci, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punkcie 3, otrzymają nagrodę w postaci jednorazowego darmowego zakładu (zwanego dalej „Freebetem”) w wysokości 20 PLN.
5. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu AKO (z oferty przedmeczowej lub live) z minimalnym kursem całkowitym 2.50 zawierającego co najmniej trzy zdarzenia z oferty na mecze rozgrywane w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata ze strefy UEFA (Europa), przy czym minimalny kurs każdego ze zdarzeń wynosi 1.25.
6. Promocja „Freebet 20 PLN bez depozytu” łączy się z innymi ofertami powitalnymi organizatora. 
7. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania freebetu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji. Jednocześnie Betcris zastrzega sobie prawo do zmienienia niniejszych Warunków Promocji w przypadku zaistnienia takiej konieczności. 
8. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden freebet. 

W przypadku pozostałych kwestii nieuregulowanych w WARUNKACH SZCZEGÓŁOWYCH PROMOCJI obowiązują OGÓLNE WARUNKI PROMOCJI.

Pamiętaj, że po skorzystaniu z promocji “Freebet 20 PLN bez depozytu” możesz skorzystać z Zakładu bez ryzyka do 50 PLN oraz Freebetu powitalnego do 200 PLN.

Oprócz tego gracz może skorzystać także z oferty powitalnej Betcris.

Natomiast dla stałych Użytkowników Betcris ma również coś specjalnego!

W przypadku wpłaty min. 75 PLN i zagrania kuponu za min. 75 PLN (kupon AKO z min. 3 wydarzeniami, jedno musi zawierać zwycięstwo Polaków z Albanią) oraz braku zwycięstwa Polaków dopiszemy do konta gracza freebet 50 PLN.

Albania – Polska. Typy bukmacherskie

Obie drużyny strzelą gola? To bardzo prawdopodobne. Betcris wycenia takie zdarzenie po kursie 2,05. A jeśli kolejny raz bramkę zdobędzie Armando Broja, Betcris zapłaci 4,33 za każdą postawioną złotówkę.

Historycznie patrząc, bardzo kuszący wydaje się zakład bez remisu na Polskę. Nasza reprezentacja rozegrała z Albańczykami 12 spotkań, z czego przegrała tylko jedno – na dodatek bardzo dawno, bo w 1953 roku. Kurs na zakład bez remisu na ,,biało-czerwonych” wynosi 1,50. Odważniejsi, którzy nie biorą pod uwagę remisu, mogą zagrać na zwycięstwo naszej reprezentacji po kursie 2,14.

A gdyby tak połączyć oba zdarzenia w jednym zakładzie… Betcris daje taką możliwość! Z jednej strony stawiamy na klasyczne x2, a z drugiej, że obie drużyną strzelą gola. Kurs od razu staje się atrakcyjniejszy – 2,44 pozwala na solidny zarobek.

O bukmacherze Betcris

Polska społeczność fanów esportu z roku na rok dynamicznie rośnie, co naturalnie przekłada się również na zainteresowanie turniejami esportowymi w zakładach bukmacherskich. Od piątku 8 października 2021r. esportową twarzą i aktywnie działającym ambasadorem zostaje Popo, czyli Piotr Węgrzyn. Popo jest niesamowicie popularnym streamerem, kreatywnym twórcą i prawdziwym mistrzem interakcji. Współpraca ta stanowi kolejny duży krok w ramach budowania bogatego esportowego portfolio marki Betcris, legalnego bukmachera działającego od sierpnia br. w Polsce. Dlatego bukmacher BETCRIS chce wychodzić jak najbardziej naprzeciw oczekiwaniom klientów, dając im coś więcej niż tylko standardową obecnie na rynku możliwość obstawiania najpopularniejszych rozgrywek. W ramach dedykowanej zakładki ESPORT dostarcza streamy do bezpłatnego śledzenia, naprawdę szeroki wybór turniejów polskich i zagranicznych, a także aktualne i planowane w najbliższej przyszłości atrakcyjne bonusy.

Betcris działa na podstawie licencji (PS4.6831.1.2019) wydanej przez Ministra Finansów w dniu 19 grudnia 2019 r. na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na okres 6 lat.

MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. ( Betcris ) to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Co to jest freebet w Betcris?

Zastanawia Cię, czym jest freebet Betcris? Freebet to inaczej darmowy zakład, który możesz otrzymać w ramach niespodzianki od legalnego bukmachera po założeniu swojego konta gracza. Istnieje również możliwość uzyskania go, spełniając warunki promocji. Darmowy bonus Betcris, w przypadku tej oferty, w postaci freebeta umożliwia obstawienie drugiego kuponu bez użycia własnych środków pieniężnych. Otrzymanie darmowego zakładu jest bardzo proste! Wystarczy dokonać rejestracji konta na stronie Betcris.

Jak odebrać darmowe 20 PLN w postaci Betcris freebet?

Należy zarejestrować się z kodem SILESION 12 października w godzinach 10:00 – 23:00. Freebet należy wykorzystać na kupon AKO 3+ Łączny kurs minimum. 2.50 w tym pojedyńczy nie mniejszy niż 1.25] z oferty bukmachera Betcris w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata ze strefy UEFA (Europa).

Jak i gdzie wpisać kod promocyjny Betcris?

W Betcris kod promocyjny brzmi SILESION – pamiętaj, że konieczne jest wpisanie go podczas procesu rejestracji w wyznaczonym polu „kod promocyjny” w formularzu na stronie. Po użyciu kodu zgodnie z warunkami regulaminu po obstawieniu pierwszego zakładu za minimum 400 PLN otrzymasz freebet o wartości 200 PLN.
Początki w Betcris nie są trudne. Założenie konta na stronie bukmachera nie trwa długo i jest intuicyjne. Otrzymanie freebetu to prosta i szybka formalność. Aby dokonać skutecznej rejestracji konta, konieczne jest podanie kilku niezbędnych danych

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author