Silesion.PL

serwis informacyjny

Strategiczne partnerstwo dwóch wiodących, rodzinnych firm z branży utrzymania czystości

Strategiczne partnerstwo dwoch wiodacych rodzinnych firm z branzy utrzymania czystosci

Strategiczne partnerstwo dwoch wiodacych rodzinnych firm z branzy utrzymania czystosci

Kärcher i TTS Cleaning połączyły siły zawierając strategiczne partnerstwo. Dzięki urządzeniom TTS Equipment, Kärcher uzupełnia swoje portfolio rozwiązań do czyszczenia manualnego. Dla włoskiej marki TTS partnerstwo to oznacza natomiast wzrost znaczenia na rynku i umocnienie swojej pozycji względem konkurencji.

Efektywne sprzątanie budynków wymaga połączenia wielu technologii czyszczenia:  urządzeń czyszczących, robotów sprzątających oraz  narzędzi ręcznych. Tylko w ten sposób można czyścić optymalnie pod względem kosztowym oraz w sposób przyjazny dla środowiska.  Firma TTS specjalizuje się w produkcji  profesjonalnego sprzętu do czyszczenia manualnego. Włoska marka projektuje ergonomiczne i skuteczne rozwiązania, które znajdują zastosowanie w branżach takich jak: hotelarstwo czy opieka zdrowotna oraz wszelkiego rodzaju obiekty, charakteryzujące się dużym natężeniem ruchu. Marco Cardinale, Vice President Floor Care Solutions w Alfred Kärcher SE & Co. KG, wyjaśnił:

“Oferujemy już obecnie produkty do czyszczenia manualnego, ale dzięki współpracy z TTS uzupełnimy nasze portfolio: TTS będzie dla nas swego rodzaju centrum kompetencyjnym, zarządzającym łańcuchem dostaw sprzętu do czyszczenia ręcznego”.

Dwie firmy łączy nie tylko wspólna pasja, jaką jest profesjonalne utrzymanie czystości, lecz także sposób postrzegania rozwoju i styl zarządzenia przedsiębiorstwem. Obie firmy są także firmami rodzinnymi, co także jest ważnym punktem wspólnym. Obecnie w TTS Cleaning S.R.L. trwa proces sukcesji, w czasie którego zarządzenie firmą przejmuje drugie pokolenie. Renato Zorzo, prezes i właściciel TTS Cleaning S.R.L., stwierdził:

“Dzięki firmie Kärcher znaleźliśmy silnego partnera, który pozwoli nam zwiększyć widoczność naszej marki, otwierając przed nami nowe rynki. Dzięki temu partnerstwu możemy rozszerzyć produkcję i zwiększyć naszą konkurencyjność. Ponadto, możemy teraz połączyć nasze innowacyjne podejście do narzędzi do manualnego czyszczenia z innowacyjną technologią  firmy Kärcher”.

 Dla jak najlepszej widoczności na rynku, Kärcher i TTS zdecydowały się na co-branding z obydwoma logotypami.

O TTS Cleaning:  TTS to włoska, renomowana firma, założona w 1987 roku. Portfolio firmy obejmuje ponad 5.000 produktów od wózków hotelowych, przez wózki do sprzątania, wiadra, mopy i kosze na śmieci. Oprócz szerokiego asortymentu, TTS oferuje doradztwo techniczne i specjalistyczne wsparcie posprzedażowe. Zaangażowanie w ochronę środowiska pozwoliło firmie z czasem osiągnąć ambitne cele. TTS jest jedną z pierwszych firm na świecie, która wdrożyła certyfikowane podejście systemowe Carbon Footprint i dzięki temu jej lina wózków do sprzątania Magic, jest jedyną linią tego typu produktów, neutralną pod względem emisji dwutlenku węgla.

www.ttsystem.com

O firmie Kärcher: Kärcher jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie technologii czyszczenia. Portfolio firmy obejmuje myjki wysokociśnieniowe i ultra wysokociśnieniowe, odkurzacze do różnych zastosowań, oczyszczacze parowe, oczyszczacze powietrza, zamiatarki i szorowarki, systemy mycia pojazdów wraz z technologią samoobsługową, technologię czyszczenia przemysłowego do zastosowań specjalnych, środki czyszczące, systemy uzdatniania wody pitnej i wody odzyskanej, dozowniki wody, oprogramowanie do zarządzania flotą i procesami, pompy i systemy nawadniania, a także urządzenia służące do pielęgnacji ogrodów. Doskonale dopasowanym produktom i akcesoriom towarzyszy kompleksowe doradztwo i serwis ukierunkowany na konkretne grupy docelowe.

www.kaercher.com

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024