Silesion.PL

serwis informacyjny

Stranger Things sezon 4. w dwóch częściach 27 maja i 1 lipca 2022 r.

STRANGER THINGS sezon 4

STRANGER THINGS sezon 4

Każdy koniec ma swój początek.
Pierwsza część 27 maja, druga 1 lipca.

Netflix poinformował o dacie premiery czwartego a zarazem przedostatniego sezonu serialu Stranger Things. Czwarty sezon będzie liczył 9 odcinków i zostanie udostępniony w dwóch częściach — 27 maja i 1 lipca. Netflix potwierdził zamówienie piątego, finałowego sezonu serialu.

O szczegółach możemy przeczytać w liście Matta i Rossa:

“Cześć, Nerdy! Odbiór!

Minęło sporo czasu.

Możemy otwarcie powiedzieć, że czwarty sezon serialu .Stranger Things’ jest najbardziej skomplikowanym sezonem, jaki do tej pory nakręciliśmy — ale realizowaliśmy go z wielką przyjemnością. Potrzebowaliśmy dziewięciu scenariuszy, ponad ośmiuset stron, tysięcy efektów wizualnych oraz prawie dwóch lat spędzonych na planie. Efekt? Niemal dwukrotnie dluzszy czas ekranowy, niż w przypadku któregokolwiek wcześniejszego sezonu. Wszyscy zaangażowani w tę produkcje sq bardzo dumni z efektu końcowego. Nie możemy sie doczekać, żeby wam go pokazać! Sezon 4 wydamy w dwóch częściach, ponieważ ma bezprecedensową długość i chcemy jak najszybciej oddać go w lasze ręce. Część pierwsza zostanie udostępniona 27 maja, a czefć druga – pięć tygodni później, I lipca.

Już wiece, że szykuje się coś dobreg: Nowy sezon już wkrótce. Jeszcze lepszy i dłuższy.
Jest on początkiem końca.

Siedem lat temu rozplanowaliśmy całą historie .Stranger Things’. Przewidywaliśmy wtedy, że jej przedstawienie zajmie cztery do pięciu sezonów. Okazała się jednak zbyt obszerna, by opowiedzieć ją w czterech sezonach, ale – jak wkrótce sami zobaczycie – szybkim pędem zbliżamy sie dn finału. Czwarty sezon będzie przedostatnim sezonem, a piąty ostatnim.

Mamy jeszcze wiele emocjonujących historii do opowiedzenia w świecie .Stranger Things”. Będą nowe tajemnice, nowe przygody oraz nowi, nieoczekiwani bohaterowie. Najpierw jednak mamy nadzieję, ze zostaniecie z nani do końca opowieści o silnej dziewczynce imieniem Jedenastka i jei odważnych przyjaciołach, o zgorzkniałym komendancie policji i nieugiętej matce, o małym miasteczku zwanym Nawkins oraz alternatywnym wymiarze znanym jako Druga Strona. Jak zawsze jesteśmy wdzięczni za waszą cierpliwość i wsparcie.

Bez odbioru. Matt i Ross”

„001. Rosja. Ekipa znów w komplecie. Pamiętaj o kurtce”.

„002. Laboratorium. Każda historia gdzieś się zaczyna”.

“003. Dom Creela. Tik-tak.”

“004. Trzymajcie się tam w tej Kalifornii.”

Stranger Things to amerykański serial internetowy, horror science-fiction, stworzony dla platformy Netflix przez braci Dufferów, będących również jego scenarzystami i reżyserami.

Akcja serialu osadzona jest w latach 80. w amerykańskim stanie Indiana, a formą i treścią nawiązuje do popkultury tamtego okresu, w tym także do twórczości Stevena Spielberga, Johna Carpentera, Stephena Kinga, Roba Reinera, George’a Lucasa, Ridleya Scotta i Jamesa Camerona. Światowa premiera serialu miała miejsce 15 lipca 2016 na platformie Netflix. Stranger Things zostało pozytywnie przyjęte przez krytyków, chwalących przede wszystkim stylizację na lata 80., klimat, aktorstwo, reżyserię, scenariusz oraz liczne nawiązania do filmów z lat 80 (za Wikipedią)

Kiedy wejdzie 4 sezon Stranger Things?

Czwarty sezon będzie liczył 9 odcinków i zostanie udostępniony w dwóch częściach — 27 maja i 1 lipca.

Kto wystąpi w 4 sezonie Stranger Things?

W czwartym sezonie serialu zobaczymy wszystkich głównych bohaterów: Hoppera, Jedenastkę, a także Joyce, Willa, Mike’a, Dustina, Lucasa, Max, Nancy, Jonathana i Steve’a.

Czy będzie 5 sezon Stranger Things?

Tak. Netflix oficjalnie potwierdził zamówienie piątego, finałowego sezonu serialu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023