Silesion.PL

serwis informacyjny

Spotkanie z lechitami, trzeci komplet strojów, mini-koncert. Mistrzowska prezentacja w CH Posnania.

Mistrzowska prezentacja Lecha Poznanw CH Posnania

Mistrzowska prezentacja Lecha Poznanw CH Posnania

Mistrzowie Polski wracają do ligowej rywalizacji już niedługo. To więc idealna okazja na oficjalne zaprezentowanie się kibicom Kolejorza. W czwartek, 14 lipca o godzinie 18:00 Lech Poznań zaprasza wszystkich sympatyków do CH Posnania na prezentację sezonu przed startem ekstraklasy 2022/23.

Autografy, zdjęcia, cenne rozmowy

Przez pandemię zrezygnowano z tradycyjnej prezentacji drużyny, podczas której kibice mogli porozmawiać z przedstawicielami Lecha, a także zebrać autografy i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z zawodnikami oraz członkami sztabu szkoleniowego. 

Teraz jednak oficjalnie wracamy i po dwóch latach możemy zorganizować prezentację drużyny, o którą kibice wielokrotnie dopytywali – mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu marketingu wizerunkowego Lecha Poznań. – Wydarzenie to będzie idealną okazją do rozmowy z nowymi zawodnikami, a także z trenerem Kolejorza, Johnem van den Bromem. Zapraszamy wszystkich kibiców do przyjścia w czwartek do CH Posnania i do symbolicznego, wspólnego rozpoczęcia nowego sezonu, w którym czekają nas emocjonujące, a także wymagające mecze – dodaje.

Miejscem prezentacji po raz kolejny jest CH Posnania, w którym wcześniej dwukrotnie niebiesko-biali mogli spotkać się z kibicami Kolejorza. Za każdym razem było to wydarzenie pełne pozytywnych, sportowych emocji. 

Czujemy się wyróżnieni, mogąc gościć w Posnanii tegorocznych mistrzów Polski. Wiemy, że identyfikacja z klubem jest ważna dla wielu mieszkańców regionu, dlatego tym bardziej cieszymy się, że to właśnie tutaj, w największym centrum Wielkopolski odbędzie się prezentacja drużyny – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii. – Jestem przekonany, że rozpoczynający się ligowy sezon 2022/23 przyniesie nam, tak jak poprzedni, solidną dawkę sportowych emocji i serię zwycięstw, które ponownie zaprowadzą naszych piłkarzy na sam szczyt tabeli – dodaje.

Poza spotkaniem z zawodnikami na prezentacji pojawią się również reprezentantki Lecha Poznań UAM. Przecież mistrzostwo Polski to nie jest jedyny tegoroczny sukces. Zawodniczki Kolejorza jako beniaminek III ligi w bardzo dobrym stylu awansowały o klasę rozgrywkową wyżej, a teraz będą miały okazję zobaczyć się z kibicami.

Trzeci komplet strojów i mini-koncert

Prezentacja drużyny to oczywiście nie tylko okazja do spotkania się i rozmowy z zawodnikami, którzy jesienią będą reprezentować niebiesko-białe barwy. To wydarzenie będzie też pierwszą okolicznością, żeby zobaczyć trzeci komplet strojów Kolejorza na sezon 2022/23, a także na żywo posłuchać utworu „Nie idziesz sam” w wykonaniu jego autorów Michała Wiraszko oraz Adama Brzozowskiego. Obaj muzycy dla wszystkich obecnych na prezentacji zorganizują również warsztaty śpiewania pieśni, która powstała na 95. urodziny klubu.

Czas radosnego spotkania – już tradycyjnie – umilą także przygotowane przez klub atrakcje. Ponadto prezentację poprowadzi Tomasz Wolny, kibic Kolejorza, który na co dzień mieszka w Warszawie. 

Mistrzowska prezentacja, mistrzowska wystawa

Z kolei przed wejściem do samej galerii handlowej kibice będą mogli przyjrzeć się wystawie poświęconej ośmiu mistrzostwom Polski, które w swojej historii zdobył Lech Poznań. Kolekcję zdjęć będzie można oglądać przez dwa tygodnie, a będzie ona umieszczona wzdłuż alei prowadzącej do CH Posnania z pobliskiego Ronda Rataje.

Mecenasem wystawy jest firma Sharp, jeden ze światowych twórców innowacyjnych produktów i technologii, które odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości elektroniki. Będąc źródłem niezliczonych innowacji oraz dzięki wprowadzanym nowym rozwiązaniom firma Sharp będzie nadal rewolucjonizować świat, reagując na trendy oraz przyszłe możliwości w branży. 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author