Silesion.PL

serwis informacyjny

Paweł Wszołek zawodnikiem Legii Warszawa

Na zdjeciu Pawel Wszoek i Jacek Zielinski fot.M.Kostrzewa

Na zdjeciu Pawel Wszoek i Jacek Zielinski fot.M.Kostrzewa

Doświadczony skrzydłowy, który w Legii Warszawa z sukcesami spędził dwa i pół roku i doskonale zna oczekiwania związane z grą przy Łazienkowskiej, podpisał ze stołecznym klubem kontrakt do końca sezonu 2024/25.

Po bardzo udanej rundzie wiosennej, w której Paweł Wszołek zdobył 6 bramek i zaliczył 3 asysty, pomocnik rozwiązał kontrakt z Unionem Berlin. Wcześniej, przez dwa sezony przy Łazienkowskiej rozegrał 59 meczów, zdobył 12 bramek i zanotował 15 asyst. Miał znaczący wkład w wywalczenie przez klub 15. i 16. tytułu Mistrza Polski. W reprezentacji rozegrał 11 spotkań.

– Jestem pewny, że proces aklimatyzacji przebiegnie dobrze i sprawnie. Wszyscy mamy jeden cel i mam nadzieję, że go osiągniemy. Zawsze powtarzam – do każdego meczu musisz być w 100% przygotowany. Tylko tak możesz iść do przodu i stale się rozwijać. Celem drużyny jest stworzyć zgrany kolektyw i stale się rozwijać. Najważniejsze są jednak zwycięstwa – to one kształtują zespół. Drużyna ma duży potencjał. Wierzę w to, że możemy dużo osiągnąć.

Pomocnik będzie występował z numerem 13.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024