Silesion.PL

serwis informacyjny

Sporty wirtualne – kolejny produkt TOTALbet

Trwa dynamiczny rozwój legalnego bukmachera TOTALbet.

Firma niedawno poinformowała o wprowadzeniu najszybszych wypłat na polskim rynku, a już może pochwalić się kolejną nowością! Tym razem są to zakłady na Sporty Wirtualne – inne, niż oferowane do tej pory w Polsce (informmowaliśmy o tym 3 lutego w artykule TOTALBeT wprowadził do oferty Wirtualne Sporty).

Zakłady na sporty wirtualne cieszą się popularnością na całym świecie. Graczy przekonuje dynamiczna rozgrywka i szanse na częste wygrane. Nowa oferta TOTALbet obejmuje takie dyscypliny jak: wyścigi konne, wyścigi chartów, żużel, motocykle oraz przede wszystkim piłka nożna.
Dostawcą usługi została firma Golden Race, która po raz pierwszy pojawiła się na polskim rynku. To oznacza powiew świeżości dla Graczy. Golden Race wprowadza kilka innowacji, m.in. wyścigi w formie wideo, a nie animacji komputerowej.

Głównym produktem jest piłka nożna. Podzielono ją na 6 lig: hiszpańską, niemiecką, angielską, włoską, turecką i chińską, oraz na Puchar Europy, czyli odpowiednik Ligi Mistrzów. Przerwa między meczami trwa dwie minuty, jest to czas na zawieranie zakładów. Rynki są dokładnie takie same, jak przy zakładach prawdziwej piłki – można typować zwycięzcę, liczbę bramek czy dokładny wynik.

Kolejną nowością jest podgląd na wyniki na żywo z poziomu kuponu. Dzięki temu gracz na bieżąco wie, czy jego kupon przy aktualnym wyniku jest wygrany. Na kuponie można łączyć mecze różnych lig oraz pozycje z wyścigów. TOTALbet oferuje też bonus podnoszący wygraną przy zakładach złożonych z wielu zdarzeń.

W pierwszych dniach po uruchomieniu usługi Sporty Wirtualne TOTALbet cieszą się dużym zainteresowaniem Graczy. Bukmacher zapowiada, że wkrótce wdroży kolejne nowości do swojej oferty.

***

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie. Ambasadorem marki jest Andrzej Twarowski, komentator nc+ i jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w kraju.

Informacja prasowa

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author