Silesion.PL

serwis informacyjny

Jerzy Dudek specjalnym gościem w punkcie przyjmowania zakładów SuperBet

W czwartek 8 lutego w punkcie przyjmowania zakładów legalnego bukmachera Superbet przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 51/U09 w Warszawie, pojawi się ambasador marki, Jerzy Dudek.

Podczas spotkania z kibicami zostaną zorganizowane specjalne konkursy w których do wygrania będą między innymi koszulki i rękawice z podpisami byłego bramkarza Realu Madryt i Liverpoolu..

– Tak, jak zapowiadaliśmy, będziemy oferować naszym klientom wyjątkową rozrywkę i emocje.W wybranych punktach będziemy organizować wyjątkowe eventy, na których będzie można spotkać naszego ambasadora. Myślę, że to nie lada gratka móc porozmawiać z Jerzym Dudkiem, zrobić zdjęcie czy zdobyć autograf. Nie zabraknie także innych piłkarskich elementów, dla klientów przygotowaliśmy także ciekawe zakłady i atrakcyjną ofertę – wspomina szef Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o .o. – Aleš Dobeš.

– Nie ukrywam, że spotkanie z kibicami zawsze mnie mile zaskakuje. Dzielenie się wspólnymi emocjami i pasją jest niezwykle inspirujące – dodaje Jerzy Dudek, Ambasador marki Superbet.

Rozpoczęcie spotkania z byłym bramkarzem reprezentacji Polski zaplanowano na godz. 17.00 w punkcie przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 51/U09 w Warszawie. Sieć Superbet w Polsce liczy aktualnie 48 punktów przyjmowania zakładów. W samej stolicy posiada cztery punkty, które zlokalizowane są przy ul. Grójeckiej 28/30Malborskiej 3/8 i Chełmskiej 50/78.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author