Silesion.PL

serwis informacyjny

Sporty wirtualne – jak to działa?

Jak pokazują badania, Polacy coraz chętniej korzystają z oferty legalnych firm bukmacherskich w internecie. Postawienie zakładu online na Ligę Mistrzów czy Ekstraklasę nie stanowi dla kibica żadnego problemu. Jednak wciąż niewielki procent graczy korzysta z zakładów na Sporty Wirtualne. Dlaczego warto zainteresować się virtualami i jak z nich korzystać? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w tym tekście.

Na wstępie trzeba obalić mit, że w sportach wirtualnych wszystko jest zaprogramowane, by „gracz stracił”. Otóż wypłacalność ze sportów wirtualnych jest niemal identyczna, jak ze sportów realnych, co oznacza, że szansa na wygraną – w szerokim ujęciu – jest taka sama. Algorytmy odzwierciedlają prawdziwe rozgrywki piłkarskie czy wyścigi, a gracz może się podeprzeć statystykami.

Jednak – powiedzmy sobie szczerze – virtuale nie są stworzone do długich analiz i wykorzystania encyklopedycznej wiedzy. To dynamiczna rozgrywka, która ma dostarczać przede wszystkim emocji. W jaki sposób?

Jedną z firm, która oferuje zakłady na Sporty Wirtualne, jest TOTALbet. Gracz może tam postawić kupon z zakładami na pięć wirtualnych dyscyplin: piłkę nożną, wyścigi konne, wyścigi psów, wyścigi motocyklowe i żużel. Zakłady z poszczególnych dyscyplin łączą na jednym kuponie, dokładnie jak w standardowych zakładach.

Różnica polega na tym, że w virtualach mecz trwa nieco ponad minutę. Po tym czasie można już wypłacić wygraną, lub pomyśleć o następnym kuponie. Czas między meczami, w którym gracz może wyselekcjonować zakłady, to niecałe 3 minuty. Szybki wybór i już w grze jest następny kupon. Rozgrywka trwa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Co ciekawe, TOTALbet połączył virtuale z promocją Super Total Bonus, która podnosi wygraną dla wielu zdarzeń. Przy 5 zdarzeniach na kuponie wygrana jest wyższa o 15%, a przy 10 zdarzeniach aż o 40%! Inną nowością na polskim rynku jest to, że wyścigi (zarówno zwierząt jak i motocykli) są przedstawione w formie wideo, a nie komputerowej animacji.
By poczuć, jak smakują zakłady wirtualne, można zacząć od niskiej stawki – w TOTALbet zakłady przyjmowane są już od 1 zł.

***
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie. Ambasadorem marki jest Andrzej Twarowski, komentator nc+ i jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w kraju.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024