Silesion.PL

serwis informacyjny

Sportowiec roku 2021 – dla kogo statuetka? Wg. bukmachera wygra Robert Lewandowski

Sportowiec roku 2021 dla kogo statuetka Wg. bukmachera wygra Robert Lewandowski

Sportowiec roku 2021 dla kogo statuetka Wg. bukmachera wygra Robert Lewandowski

Według BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, tytuł Najlepszego Sportowca Roku 2021 trafi do Roberta Lewandowskiego. Zdaniem bukmachera gwieździe światowego futbolu i najlepszemu polskiemu piłkarzowi nie zagrozi w tym roku żaden inny sportowiec, nawet z olimpijskim złotem na koncie, jak Anita Włodarczyk. Wielokrotna rekordzistka świata, Europy i Polski w rzucie młotem zajmie drugie miejsce. Za nią na podium plebiscytu, według analiz BETFAN, stanie utytułowany skoczek narciarski – Kamil Stoch.

Plebiscyt „Przeglądu Sportowego” na Najlepszego Sportowca Roku to najpopularniejszy w Polsce ranking sportowców, a ich kolejność na liście zależy od głosowania kibiców. Zdaniem BETFAN w nadchodzącej edycji plebiscytu za 2021 rok wszystkich potencjalnych konkurentów zdeklasuje „Lewy”. Kurs na zawodnika Bayernu Monachium i kapitana polskiej reprezentacji futbolowej to w BETFAN 1.20. To oznacza niemal pewne zdarzenie.

Sytuacja innych kandydatów do tytułu Sportowca Roku jest bardziej skomplikowana. Najbliżej do faworyta ma Anita Włodarczyk, medalistka olimpijska w rzucie młotem, która swoją sportową klasę po raz kolejny potwierdziła podczas ostatnich igrzysk w Tokio, przywożąc stamtąd złoto. Mimo pasma sukcesów sportowych i miejsca w sercach Polaków, Anitę Włodarczyk od Roberta Lewandowskiego dzieli spory dystans. Kurs na jej zwycięstwo w BETFAN wynosi 7.00, czyli sukces lekkoatletki w plebiscycie oznaczałaby 700 zł wygranej za każde postawione 100 zł.

Trzecim najpoważniejszym rywalem Roberta i Anity jest Kamil Stoch, któremu Polacy zawdzięczają wiele sportowych emocji, dzięki sukcesom na krajowych i zagranicznych skoczniach. Ostatecznie temu kandydatowi zdaniem BETFAN przypadnie trzecie miejsce. Kurs na zwycięstwo Stocha wynosi aż 20.00. Zakład przy stawce 100 zł oznacza 2 000 zł wygranej, jeśli to właśnie on zgarnie tytuł Sportowca Roku 2021.

Na kolejnych miejscach zdaniem bukmachera są: Iga Świątek i Bartosz Zmarzlik (kurs w obu przypadkach to 25.00), Wojciech Nowicki i Hubert Hurkacz (kurs na każdego to 30.00) oraz Piotr Żyła (kurs 40.00). Rozstrzygnięcie plebiscytu nastąpi podczas uroczystej gali 8 stycznia 2022 r.

***

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author