Silesion.PL

serwis informacyjny

Sport, relaks i zakłady bukmacherskie. BETFAN otworzył swój SportPub

BETFAN Sport Pub 3

BETFAN Sport Pub 3

Legalny bukmacher BETFAN otworzył pierwszy w pełni oznakowany bar sportowy. BETFAN SportPub, bo tak się nazywa, powstał w Jeleniej Górze i już gości swoich klientów. Oficjalne przecięcie wstęgi, któremu będzie towarzyszył Mariusz Pudzianowski – ambasador BETFAN, odbędzie się w pierwszy weekend kwietnia.

Tomasz Zimoch zwykł mawiać: „Mecze bez goli to jak bar z pustą butelką whisky”? Jako legalny bukmacher BETFAN nie lubimy ani jednego, ani drugiego. O ile z bramkami żyjemy na co dzień, to nie mamy na nie wpływu. Jednak jeśli chodzi o zasobność baru, dajemy radę. Z jego dobrodziejstw można już korzystać w Jeleniej Górze na ul. Wiłkomirskiego 1/56. Powstał tam BETFAN SportPub!

To pierwszy sportowy bar BETFAN w Polsce. Choć w naszym kraju raczej nie ma problemów, by w takim pubie wypić jeden czy dwa kufle złotego trunku, to bez wątpienia to pierwszy tego typu lokal, gdzie klienci oprócz konsumpcji… sportowych emocji mogą się tam raczyć również emocjami bukmacherskimi. Wszystko za sprawą naszych terminali, które umożliwiają grę wszystkim pełnoletnim osobom lokalu.

Być może część z graczy BETFAN zdążyła już zapoznać się ze stałymi punktami retail, bowiem jest ich w Polsce już ponad 50., lecz BETFAN SportPub jako pierwszy przywdział w pełni nasze zielono-żółte barwy. To wyróżnia nasz sportowy bar na tle innych. Oprócz tradycyjnej konsumpcji wydarzeń sportowych i zawartości lodówek, jeleniogórski pub oferuje terminale do gry, zapewniające możliwość obstawiania na bieżąco wszystkich wydarzeń sportowych, które można śledzić na licznych telewizorach. Oprócz tego w ofercie znajdują się również inne zakłady bukmacherskie, choćby sporty wirtualne, których rozgrywki można oglądać na żywo na ekranie terminali.

BETFAN SportPub jest już otwarty dla gości. Oficjalne przecięcie wstęgi nastąpi w pierwszy weekend kwietnia. Będzie towarzyszył Mariusz Pudzianowski – ambasador BETAN. Do wydarzenia dojdzie w pierwszy weekend kwietnia, a oprócz oficjalnego otwarcia klienci baru będą mieli do wygrania liczne nagrody.

Nie czekajcie i odwiedźcie nas w Jeleniej Górze!

Zapewne wszyscy zgodzą się z twierdzeniem, iż bukmacherka to przede wszystkim emocje. Te najlepiej przeżywać w gronie przyjaciół, a naprzeciw takim potrzebom wychodzi pierwszy BETFAN Sport Pub! Mieści się on w Jeleniej Górze przy ul. Wiłkomirskiego 1/5. Lokal łączy cechy baru sportowego z nowoczesnym punktem przyjmowania zakładów, dzięki czemu typerzy znajdą wszystko, co lubią najbardziej, w jednym miejscu. Jest to pierwsze tak wyjątkowe miejsce, ale zarazem kolejny punkt retail BETFAN – na mapie naszego kraju jest ich już obecnie ponad 50.

Gdzie jest BETFAN SportPub?

SportPub Betfana mieście się w Jeleniej Górze na ul. Wiłkomirskiego 1/56

Kiedy otwarcie Betfan SportPub?

2.04.2022 r. Oficjalne przecięcie wstęgi nastąpi w pierwszy weekend kwietnia. Będzie towarzyszył Mariusz Pudzianowski – ambasador BETAN.

Czy Betfan SportPub można będzie postawić zakład bukmacherski?

Tak. Za sprawą terminali bukmacherskich, które umożliwiają grę wszystkim pełnoletnim osobom lokalu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024