Silesion.PL

serwis informacyjny

Nadzieja w Lewym! Kurs 50.0 na gola Polaka w Betfan

Nadzieja w Lewym Kurs 50 na gola Polaka w Betfan

Nadzieja w Lewym Kurs 50 na gola Polaka w Betfan

Już we wtorek 29 marca na Stadionie Śląskim odbędzie się mecz naszych rodaków ze Szwecją, który zadecyduje o udziale Polski w mundialu w Katarze. Niestety do starcia przystępujemy osłabieni, gdyż w spotkaniu ze Szkocją z gry wypadli Arkadiusz Milik oraz Krzysztof Piątek. W następstwie tych wydarzeń stało się jasne, na kim spoczywać będzie pełna odpowiedzialność za gole – oczywiście mowa o Robercie Lewandowskim.

W BETFAN wierzą, że nasz najlepszy napastnik nie będzie mieć problemu z tą presją i wystawił kurs 50.0 na jego trafienie dla nowych klientów.
Zasady promocji:

  1. Załóż konto w BETFAN z kodem LEGALNY600
  2. Wpłać minimum 55 zł
  3. Zagraj dowolny zakład za 50 zł (będzie on objęty cashbackiem ze zwrotem na konto bonusowe)
  4. Zagraj za 5 zł zakład na gola Lewego (specjalne zdarzenie, które znajduje się w linku poniżej)

Warto również podkreślić, że w ramach specjalnej oferty wiosennej nowy gracz otrzyma także 60 zł freebetu do wykorzystania na dowolne zakłady!

Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024