Silesion.PL

serwis informacyjny

Spider-Man daleko od domu w BETFAN!

Ilu widzów w kinach w Polsce obejrzy film “Spider-Man: Daleko od domu” w weekend otwarcia (05-07.19r.)? Sprawdźcie ofertą zakładów wzajemnych z kategorii Rozrywka, jaką prezentuje najmłodszy legalny bukmacher w Polsce czyli BETFAN

  • 130.000 i poniżej – kurs 1.83
  • 130.001 i powyżej – kurs 1.83

Film “Spider-Man: Daleko od domu” został zapowiedziany w grudniu 2016. Premiera tego filmu w polskich kinach jest 5 lipca 2019. Przedostatni film z serii “Avengers: Koniec gry” podbijał wszelkie rekordy oglądalności. Frekwencja zbliżona jest do osiągnięć „Pięćdziesięciu twarzy Greya”. Czy promocja filmu wpłynie na frekwencje? Czy w Polsce pobijemy kolejne rekordy oglądalności dzieła z serii Marvel?

Peter Parker powraca jako Spider-Man w nowym filmie “Spider-Man: Daleko od domu”. Nasz superbohater z sąsiedztwa przyłącza się do swych najlepszych przyjaciół – Neda, MJ i reszty, by wspólnie wyruszyć na europejskie wakacje. A jednak plan porzucenia wcielenia Spider-Mana na kilka tygodni nie udaje się, kiedy Peter – z wielkimi oporami – decyduje się pomóc Nickowi Fury’emu odkryć sekret tajemniczych ataków, które pustoszą kontynent.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024