Silesion.PL

serwis informacyjny

Sławomir Nazaruk i Michał Kordas w sztabie szkoleniowym Stali Rzeszów

Slawomir Nazaruk i Michal Kordas w sztabie szkoleniowym Stali Rzeszow

Slawomir Nazaruk i Michal Kordas w sztabie szkoleniowym Stali Rzeszow

Przed rozpoczęciem przygotowań do rundy wiosennej doszło do zmian w sztabie szkoleniowym Stali Rzeszów. Do grona asystentów trenera Daniela Myśliwca dołączyli Sławomir Nazaruk oraz Michał Kordas.

Sławomir Nazaruk to były piłkarz m.in. Górnika Łęczna, Śląska Wrocław czy Wisły Płock. Obecnie trener legitymuje się licencją UEFA PRO. W latach 2016-2019 pełnił role asystenta trenerów w Górniku Łęczna (poprowadził także Górnika jako trener tymczasowy w 10 spotkaniach), a od sierpnia 2019 do kwietnia 2021 roku asystenta trenera Radosława Sobolewskiego w ekstraklasowej Wiśle Płock.

Michał Kordas od ponad dwóch lat był związany z Akademią Piłkarską Stali Rzeszów jako trener grup młodzieżowych. W ostatnim czasie współtworzył sztab szkoleniowy Stali Rzeszów U-18 rywalizującej w Centralnej Lidze Juniorów. W przeszłości był trenerem i koordynatorem w Akademii Śląska Wrocław. Posiada licencję UEFA A, uczestniczył w licznych szkoleniach i warsztatach (m.in. Deductor, Ekkono), a także zbierał doświadczenie podczas staży.

Miłosz Kowalski, dotychczas pełniący role analityka, wspomoże swoją wiedzą Akademię Piłkarską Stali Rzeszów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023