Silesion.PL

serwis informacyjny

Śląski Jarmark Świąteczny ruszył w Wiśle na całego

Slaski Jarmark Swiateczny ruszyl w Wisle na calego

Slaski Jarmark Swiateczny ruszyl w Wisle na calego

Świetne koncerty, otwarcie Parku Zimowego z lodowiskiem, Wioska Świętego Mikołaja a przede wszystki niesamowita świąteczna atmosfera – tak w wielkim skrócie można opisać piewszy dzień Śląskiego Jarmarku Świątecznego w Wiśle. 

W tradycyjny już w sposób rozświetlono choinkę a z dziećmi już 11 grudnia spotka się Święty Mikołaj (zmiana z planowanego wcześniej 10 grudnia). Przez cały pierwszy weekend przez rynek jeździła będzie Ciuchcia Świętego Mikołaja, która będzie zawoziła dzieci do specjalnej wioski ulubionego świętego dzieci.  Na najmłodszych (i nie tylko) będzie czekała także bajkowa karuzela, a na Basenach Wisła pojawi się lodowisko i wiele niespodzianek dla każdego. Nie zabraknie warsztatów z rękodzieła, jak choćby świątecznych kwiatów z bibuły, dekorowania pierniczków, tworzenia stroików świątecznych. 

W weekendy czekają nas także koncerty i bogaty program artystyczny. Program koncertów, to m.in.: 

  • 10.12 – Brathanki
  • 11.12 – Sound’nGrace
  • 17.12 – Trebunie – Tutki i Enej
  • 18.12 – Zimowa Symfonia Beskidzka

Oprócz tego na świątecznej scenie pojawi się wielu innych, wspaniałych wykonawców, będzie można usłyszeć zarówno muzykę regionalną, świąteczną jak i rozrywkową. 

W drugi weekend jarmarku Nadleśnictwo Wisła będzie rozdawało choinki. 

Całość Jarmarku będzie powiązana z otwarciem linii kolejowej oraz rozpoczęciem sezonu zimowego w Beskidach. Zaplanujcie sobie ten czas na spędzenie go wspólnie z nami.

Szczegółowy program znajduje się na plakacie wydarzenia.

Jarmark organizowany jest przy pomocy środków budżetowych Samorządu Województwa Śląskiego.

źródło: UM Wisła

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024