2 grudnia 2021

Silesion.PL

serwis informacyjny

Skoki narciarskie: Skok po freebet w BETCRIS

Wielkimi krokami zbliżają się emocje związane z inauguracją zimowego sezonu w skokach narciarskich. Już w najbliższy weekend pierwsze dwa konkursy indywidualne w rosyjskim Niżny Tagił, dlatego w legalnych zakładach Betcris przygotowano specjalną promocję. Możesz otrzymasz freebet w wysokości min. 40 PLN, a to jeszcze nie koniec! Twoja nagroda może wyglądać jeszcze bardziej okazale – jeżeli w przynajmniej jednym konkursie reprezentant Polski zajmie miejsce na podium bukmacher ten powiększy Twój darmowy zakład:

 + 30 PLN za 1. miejsce
 + 20 PLN za 2. miejsce
•+ 10 PLN za 3. miejsce 


Kibicuj naszym razem z Betcris!

Jak działa promocja?

Wpłać min. 100 PLN i postaw kupon AKO za min. 100 PLN składający się z min. 3 zdarzeń zawierający WYŁĄCZNIE zdarzenia z oferty na skoki narciarskie z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30.

Odbierz freebet w wysokości min. 40 PLN, który wykorzystasz na kuponie AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych) z min. 3 zdarzeniami z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30.

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „Skok po freebet” obowiązuje od dnia 20.11.2021 roku od godziny 10:00 do 21.11.2021 roku do godziny 23:59.

1.Organizatorem promocji „Skok po freebet” jest Mr Bet Zakłady Bukmacherskie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652.

2. Promocja „Skok po freebet” obowiązuje od dnia 20.11.2021 roku od godziny 10:00 do 21.11.2021 roku do godziny 23:59.

3. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie:

a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl.

b. depozytu na kwotę min. 100 PLN oraz zawarcie zakładu AKO składającego się z min. 3 zdarzeń ze stawką min. 100 PLN z salda głównego (depozytowego) ze zdarzeniami WYŁĄCZNIE na skoki narciarskie z kursem pojedynczego zdarzenia na kuponie min. 1.30.

4. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punkcie 3, otrzymają nagrodę w postaci jednorazowego darmowego zakładu (zwanego dalej „Freebetem”) w wysokości 40 PLN.

5. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punkcie 3, mogą dodatkowo otrzymać nagrodę w postaci większej kwoty jednorazowego darmowego zakładu (zwanego dalej „Freebetem”) o wysokość:

a. 30 PLN, jeżeli w przynajmniej jednym konkursie Pucharu Świata w Niżny Tagił Reprezentant Polski zajmie miejsce pierwsze.

b. 20 PLN, jeżeli w przynajmniej jednym konkursie Pucharu Świata w Niżny Tagił Reprezentant Polski zajmie miejsce drugie.

c. 10 PLN, jeżeli w przynajmniej jednym konkursie Pucharu Świata w Niżny Tagił Reprezentant Polski zajmie miejsce trzecie.

Klient dodatkowo może otrzymać tylko jeden freebet z tego tytułu. W przypadku gdy łącznie w dwóch konkursach Pucharu Świata w Niżny Tagił Reprezentanci Polski zajmą więcej niż jedno miejsce na podium, pod uwagę będzie brane najwyższe miejsce.

6. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon postawiony przez gracza na dane rozgrywki, spełniający warunki promocji określone w punkcie 3, co jest równoznaczne z tym, iż jeden gracz może otrzymać tylko jeden freebet.

7. Freebety zostaną przypisane przez Betcris do kont graczy do poniedziałku, 22.11.2021 roku, do godz. 16:00.

8. Aby kupon został zaliczony do promocji wszystkie wydarzenia na kuponie muszą być zakończone i rozliczone do końca trwania promocji.

9. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych) składającego się z co najmniej 3 zdarzeń z minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.30. Freebet musi zostać wykorzystany najpóźniej w terminie 3 dni od jego przyznania. Po upływie tego terminu Freebet zostanie anulowany.

10. Zakłady systemowe, zakłady „łańcuch” oraz zakłady rozliczone za pomocą funkcji Cash Out nie biorą udziału w Promocji.

11. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji.

12. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus.

13. Promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonali co najmniej dwóch depozytów. Promocja nie łączy się z bonusami powitalnymi.

14. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu.

W przypadku pozostałych kwestii nieuregulowanych w WARUNKACH SZCZEGÓŁOWYCH PROMOCJI obowiązują OGÓLNE WARUNKI PROMOCJI.

5 2 Głosowania
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

Nowi zawsze lepsi i fajne bonusy 🙂

Copyright © 2016-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Silesion dla Śląska.
1
0
Prosimy o komentarz.x
()
x