Silesion.PL

serwis informacyjny

Skoki narciarskie: kurs 25.0 na wygraną Polaka w Niżnym Tagile w BETFAN

1200x628 skoki

1200x628 skoki

Inauguracja skoków narciarskich tym razem nastąpi w Niżnym Tagile! W jakiej formie są Polacy? Nasi rodacy potrafili w przeszłości zaskoczyć w premierowych konkursach, wystarczy wspomnieć sensacyjny triumf Krzysztofa Bieguna z 2013 roku!

Dla nowych w BETFAN mamy świetnie wiadomości – nie trzeba typować, który z biało-czerwonych zwycięży w Rosji. Mało tego, nie ma znaczenia, czy będzie triumfował w sobotę czy niedzielę. Wystarczy, że choć raz usłyszymy Mazurek Dąbrowskiego podczas pierwszego weekendu tego sezonu!

By wziąć udział, należy założyć konto pomiędzy 19.11, godz. 10.00 a 21.11, godz. 17:30 i dokonać depozytu na minimum 60 zł. Maksymalna stawka specjalnego zakładu (link) wynosi 10 zł. Tym samym grając za 10 zł, można wygrać aż 220 zł, które trafi na KONTO GŁÓWNE!

Co w przypadku, gdy Polak wygra już w sobotę? Osoby spełniające kryterium, które nie skorzystały z szansy (nie wygrały), będą miały jeszcze jedną okazję do momentu rozpoczęcia konkursu.

Sezon skoków narciarskich czas zacząć! Jak spiszą się nasi skoczkowie podczas rywalizacji w Niżnym Tagile? Jeśli właśnie założyłeś konto, by typować wyniki konkursów w BETFAN mamy dla Ciebie świetne wieści – zwycięstwo Polaka podczas weekendu w Rosji można obstawić po wystrzelonym kursie 25.0!

1. Załóż konto

  • Załóż konto pomiędzy 19.11, godziną 10:00 a 21.11, godziną 16:00
  • Dokonaj depozytu minimum 60 zł
  • Promocja przeznaczona wyłącznie dla NOWYCH GRACZY!

2. Postaw kupon na wygraną Polaka w Niżnym Tagile

3. Czas trwania

  • Od 19.11, godziny 10:00 do 21.11, godziny 16:00
  • Każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji
  • W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author