Silesion.PL

serwis informacyjny

Skoki narciarskie: Zgarnij 20 zł w Betfan za każdego Polaka w TOP 10

Zgarnij 20 zl w Betfan za kazdego Polaka w TOP 10

Zgarnij 20 zl w Betfan za kazdego Polaka w TOP 10

Polscy skoczkowie nie najlepiej rozpoczęli sezon, ale gdy mówimy o rywalizacji na własnym terenie, nie ma co przesadnie odnosić się do poprzedniego weekendu. Stoch i spółka wielokrotnie pokazywali, że nawet bez szczytowej formy są w stanie bić się o miejsca na podium, niesieni dopingiem polskich kibiców. Czy tak będzie ponownie?

W trakcie konkursu indywidualnego warto trzymać kciuki za dyspozycję biało-czerwonych mocniej niż zazwyczaj! Dlaczego? Otóż za każdego Polaka, który zakończy niedzielne zmagania w TOP 10, legalny bukmacher BETFAN przyzna graczom, którzy spełnią warunki promocji, 20 zł w formie freebetu. Jeśli ta sztuka uda się aż czterem Polakom, każdy uczestniczący w akcji zgarnie 80 zł.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział? Należy zagrać kupon SOLO/AKO za dokładnie 79 zł, na którym znajdą się wyłącznie zdarzenia z oferty na skoki narciarskie – będzie się można przy tej okazji przekonać, jak szeroka jest ona w BETFAN. Drugie i ostatnie kryterium to minimalny łączny kurs kuponu, wynoszący 3.0.

Przed nami weekend ze skokami narciarskimi w Wiśle! Czy doping tysięcy polskich kibiców pomoże Stochowi i spółce w dalekich skokach? Nasi reprezentanci przed własną publicznością z reguły nie zawodzą, więc liczymy na wysokie miejsca! Wszyscy gracze BETFAN także powinni, bo za każdego Polaka w TOP 10 będzie przysługiwało 20 zł freebetu!

1. Postaw kupon

 • Postaw kupon za DOKŁADNIE 79 złKupon musi zawierać zdarzenia wyłącznie z oferty na skoki narciarskie
 • Łączny kurs kuponu (SOLO/AKO) min. 3.0
 • Wszystkie zdarzenia muszą być rozliczone do 05.12.21 do godziny 23:59

2. Odbierz freebet

 • Za każdego Polaka, który znajdzie się w TOP 10 niedzielnego konkursu otrzymasz 20 zł freebetu
 • Przykładowo: jeśli w TOP 10 będą Stoch, Kubacki, Żyła Betfan przyzna Ci 60 zł freebetu
 • Freebetem grasz jak chcesz, a WYGRANA trafia na konto główne
 • Freebety znajdą się na koncie gracza w ciągu 48h od zakończenia promocji

3. Czas trwania

 • Od 03.12, godziny 10:00 do 05.12.21 r., godziny 16:00
 • Każdemu Graczowi przysługuje jeden freebet
 • W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony
 • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe 

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023