Silesion.PL

serwis informacyjny

Skanix sponsorem głównym GKS Jastrzębie

Skanix sponsorem glownym GKS Jastrzebie

Skanix sponsorem glownym GKS Jastrzebie

Nowym sponsorem głównym GKS-u Jastrzębie została firma Skanix, zaopatrująca firmy górnicze w narzędzia i osprzęt górniczy.

Przedsiębiorstwo wielobranżowe Skanix istnieje od maja 2007 roku. Z niewielkiego przedsiębiorstwa handlowego rozwinęła się w jedną z większych firm handlowych w Polsce działających w branży profesjonalnych narzędzi, maszyn i urządzeń technicznych stosowanych w górnictwie. W 2012 roku oferta firmy Skanix została poszerzona o wykonywanie remontów podzespołów maszyn górniczych, co otworzyło drogę poza granice kraju, a od 2013 roku sprzedaż prowadzona jest na terenie Unii Europejskiej. Centrala firmy mieści się w Drogomyślu przy ul. Wiejskiej 22.

– Z dumą i radością dołączamy do grona sponsorów GKS-u Jastrzębie. Wierzymy, że nasza współpraca przyniesie wymierne korzyści obu stronom. Piłka nożna to najpopularniejszy sport w Polsce, generuje mnóstwo emocji, a GKS Jastrzębie to jedyny zespół z naszego regionu, który występuje na poziomie centralnym, dlatego zdecydowaliśmy się na wsparcie Klubu. Teraz te emocje będziemy przeżywać razem, oby z jak najlepszym wynikiem sportowym – mówi Stanisław Brzeziński, Prezes Zarządu firmy Skanix.

– Bardzo cieszę się z finalizacji rozmów, które były rozpoczęte jeszcze przez pełniącego obowiązki Prezesa Zarządu, Adriana Brachaczek. Dzięki temu w najbliższym sezonie na koszulkach GKS-u Jastrzębie będzie znajdowało się logo firmy Skanix. Jest to firma z branży górniczej, a zatem tym bardziej wpisuje się w filozofię GKS-u Jastrzębie, który z górnictwem jest bardzo blisko związany. Chciałbym serdecznie podziękować Panu Stanisławowi Brzezińskiemu za okazane zaufanie, zwłaszcza w momencie, w którym GKS tego szczególnie potrzebuje. To wiele dla nas znaczy! Myślę, że jest to również dobry sygnał, który wskazuje kierunek dalszych działań Klubu, dążących do rozwoju środowiska biznesowego skupionego wokół klubu, a tym samym strony przychodowej – dodaje Marcin Ćwikła, Prezes Zarządu GKS-u Jastrzębie.

Logo firmy Skanix znajdzie się m.in. na tylnej części koszulek meczowych pierwszego zespołu oraz na ściance konferencyjnej.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author