Silesion.PL

serwis informacyjny

Serial „Władca Pierścieni”: dlaczego ludzie komentują, „zło nie może stworzyć niczego nowego”?

The Lord of the Rings The Rings of Power Official Teaser Trailer

The Lord of the Rings The Rings of Power Official Teaser Trailer

Podczas niedzielnego Super Bowl pojawił się nowy zwiastun nowego serialu Amazon Prime Video Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy. Pod zapowiedzią trailera na YouTube znajdziemy tysiące komentarzy, z zamieszczonym cytatatem autora JRR Tolkiena :Zło nie jest w stanie stworzyć niczego nowego, może jedynie zniekształcać i niszczyć to, co zostało wymyślone lub stworzone siłami dobra.

Jest to forma „bombardowania komentarzami”, podobna do „bombardowania recenzjami” — podczas której ludzie spotykają się, aby opublikować krytykę produktu lub filmu, na przykład, aby wpłynąć na jego ocenę w witrynie agregatora lub witryny rankingowej.

Dlaczego w tym wypadku padło na serial “Władca Pierścieni”? Tolkienowskie Śródziemie ma zostać ożywione serialem, uważanym za najdroższy program telewizyjny, jaki kiedykolwiek powstał (magazyn Vanity Fair podał ostatnio, że pięć sezonów będzie kosztować studio znacznie ponad miliard dolarów), ale nie wszyscy są z tego zadowoleni. Jednym z zarzutów, jest przedstawiona księżniczka Disa, nie pasująca do opisu krasnoludzkich kobiet, które w twórczości J.R.R. Tolkiena nosiły brody.

Listę zarzutów możemy usłyszeć np. w materiale DRWALa Rębajło pt. “WŁADCA PIERŚCIENI OD AMAZON – TO BĘDZIE KATASTROFA?

The Lord of the Rings: The Rings of Power , który zadebiutuje 2 września, toczy się tysiące lat przed wydarzeniami z filmów Petera Jacksona Hobbit i Władca Pierścieni.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024