Silesion.PL

serwis informacyjny

Saga „Yellowstone” rozszerza się o prequel „1932” na Paramount+

1932

1932

Hitowy serial „Yellowstone” po „1883” doczeka się kolejnego prequela. Serwis streamingowy Paramount+ poinformował, że zamówił serial „1932”, opowiadający o korzeniach rodziny farmerów Dutton, wprowadzonej po raz pierwszy we współczesnym dramacie „ Yellowstone ”.

Obsada i data premiery „1932” nie zostały ogłoszone. Nowy rozdział skupi się na rodzinie Duttons podczas prohibicji i Wielkiego Kryzysu , zapowiedział Paramount+.

Pierwszy prequel, „1883”, po zakończeniu pierwszyego sezonu, powróci z drugim, poinformował we wtorek serwis. Wśród gwiazd są Sam Elliott , Tim McGraw i Faith Hill .

Yellowstone to amerykański serial telewizyjny stworzony przez Taylora Sheridana i Johna Linsona , którego premiera odbyła się 20 czerwca 2018 r. w Paramount Network . W serialu występują Kevin Costner , Wes Bentley , Kelly Reilly , Luke Grimes , Cole Hauser i Gil Birmingham . Serial śledzi konflikty na wspólnych granicach dużego rancza bydła, indyjskiego rezerwatui deweloperów gruntów.

„Podczas gdy większość programów kończy się na franczyzie, wykorzystaliśmy okazję do franczyzy w czasie rzeczywistym”, aby wspierać sukces zarówno w przypadku usług transmisji strumieniowej, jak i telewizji kablowej – powiedział Chris McCarthy, prezes i dyrektor generalny ViacomCBS Media Networks.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024