8 grudnia 2021

Silesion.PL

serwis informacyjny

Ruch Chorzów wciąż gra z Press Focus

Jedna z największych polskich agencji sportowych Press Focus kontynuuje współpracę z Ruchem Chorzów. Wieloletnie partnerstwo zostało przedłużone również na sezon 2021/2022.

Press Focus współpracuje z „Niebieskimi” od początku swojej działalności, czyli już od dwunastu lat. – Ruch był tak naprawdę naszym pierwszym klubem partnerskim. Jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że plan powstania naszej agencji nakreślany był… na ławce mieszczącej się przed budynkiem przy Cichej 6 w 2009 roku – wspomina współwłaściciel firmy, Łukasz Laskowski, który od samego początku prowadzi firmę razem z Norbertem Barczykiem. – Nie jest żadną tajemnicą, że jestem kibicem „Niebieskich”, dlatego podjęcie i kontynuowanie współpracy z klubem przez te wszystkie lata są rzeczą całkowicie naturalną. Podchodzę do niej zarówno sentymentalnie, ale także biznesowo, ponieważ dzięki Ruchowi możemy promować agencję – dodał Norbert Barczyk.

Press Focus oferuje bogate archiwum zdjęć sportowych dostępnych online. Z agencją współpracuje kilkunastu fotoreporterów, którzy codziennie dokumentują wydarzenia sportowe w Polsce i na świecie. Dzięki współpracy z zagranicznymi agencjami posiadają fotografie między innymi z ligi niemieckiej, hiszpańskiej, francuskiej czy angielskiej. Ich klientami są wydawnictwa prasowe, książkowe, portale internetowe, telewizje oraz firmy marketingowe, bukmacherskie czy managerskie. Specjalizują się również w realizacji wszelkiego rodzaju projektów marketingu sportowego. Poza tym przygotowują treści wideo oraz świadczą usługi wydawnicze.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Ruch i Press Focus wciąż mogą wspólnie funkcjonować w sporcie. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza, jak kontynuowanie tego wieloletniego partnerstwa. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i okazane zaufanie – mówi prezes Ruchu Chorzów, Seweryn Siemianowski.

Copyright © 2016-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Silesion dla Śląska.